Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lastik secimi

Konu, 'Anket' kısmında Byefsane tarafından paylaşıldı.

Lastik seciminiz ve neden tercih ettiniz

1. Bridgestone

oy sayısı 35
    25,0%
  2. Lassa

oy sayısı 8
    5,7%
  3. Kumho

oy sayısı 11
    7,9%
  4. Dunlop

oy sayısı 18
    12,9%
  5. Michelin

oy sayısı 39
    27,9%
  6. Syron

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Goodyear

oy sayısı 4
    2,9%
  8. Continental

oy sayısı 9
    6,4%
  9. yokohama

oy sayısı 3
    2,1%
  10. Pirelli

oy sayısı 13
    9,3%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Değerli Scw üyeleri benim merak ettiğim bir husustan dolayı böyle bir konu actım sizlerden kullandığımız lastik markasını ve kullandığınız lastik markasını tercih etme sebebinizi soruyorum şimdiden teşekkürler

İlk ben yazayım suan aracımızda pirelli var orj lastikleri ancak ben dunlop dedim kesinlikle tavsiye ediyorum

2. HaKo

HaKo Misafir

ben syron aldım ama iyi olduğundan değil çabuk eriticem para boşa gitmesin :D Syronlar hallolunca tercihim Dunlop Sport MAxx olucak büyük ihtimalle..

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    birdgestone adrenalin r001 muhteşem lastik her yönüyle güzel

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Dunlop Sport Max kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim...

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    dunlop :)

6. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    ya gerçekten yol sesi az vede iyi yol tutan lastik hangisidir.....leon için...

7. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Gökhan her lastik başlangıçta çok iyidir, önemli olan bu verimliliğin süresidir. Yol sesini fazla alan lastik sert ve dayanıklı lastiktir, sesi az olan ise yumuşak hamur ve çabuk biten lastiktir. Yani ya sesten ödün verecen yada süreden. Her ikisi de aynı anda olmuyor.

Ben aracı aldığımda impetus sport vardı, gürültüsüne dayanamadım ve 65bin km kullanıp çöpe attım ve hala diş vardı. Ardından Conti sportcontac3 aldım, ses inanılmaz azaldı tutuşu da çok iyiydi ama 20binden sonra lastiğin özelliği nerdeyse kalmadı. 45binde nerdeyse düzleşen tabanları yüzünden contileri çöpe atıp yeniden Lassa impetus sport aldım. Önce güvenlik, sonra konfor diyorum.

8. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    faruk abicim bende bridgestone turanza var ses sadece yeni mıcır asvaltta rahatsız ediyor ama sıfır asvaltta vallaha uçaktan daha sessiz...ama araç 21 000 de arkalar orijinal gibi ama önlerin yanları çok yıprandı ortalar orta dereceli ama yan yüzler çok asındı...sanırım virajlara hızlı giriyorum da ondan....bridgestone ler de kalite nasıl bilen varmı:)

9. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    mıcheıl pılotsport II .... hayet memnunum

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Gökhan her bakımda lastiklerin tamamını ön arka yaptırman gerekli, lastiklerin birlikte aşınması ve güvenlik için bu çok faydalı. Servise söylemezsen bunu yapmıyorlar. Senin de ön arka yaptırma zamanın gelmiş anlattıklarına bakılırsa.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş