Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik seçimi

Şimdi araç bu lastiklerle yerden yarım cm kadar yükseldi.Acaba diyorum Eibach'ın yaylarından alıp taksam nasıl olur? Yol tutuş ve görünüşe katkısı olacağı aşikar.Konforunda fazla düşüş olur mu? Lastikler araca 4-5 kişi binince sürtme yapar mı?

Bugün lastikçiye gittim kumho ecsta 205 50 16 87W lastikleri aldım ve taktırdım.Lastiklerin yanında çelik sibop ve nitrojeni de bastırdım.Bir de rot balansa soktum.ilk izlenimlerim aracın direksiyonu biraz daha yumuşadı sanki.Çukurlar biraz daha az hissedilir oldu.Görüntü olarak da bir fark olmadı.Bakalım ilerleyen zamanda tekrar görüşlerimi yazarım.

hayırlı olsun peki jant lastiğe göre dışarda kaldımı acaba kaldırıma felan yanaşırken sürtme olabilir mi

Hayır hiç dışarıda kalmadı hatta biraz içeride kaldı diğer lastiklere göre merak edip sorduğumda nedenini lastiğin jant koruması olduğunu söylediler.

Şimdi araç bu lastiklerle yerden yarım cm kadar yükseldi.Acaba diyorum Eibach'ın yaylarından alıp taksam nasıl olur? Yol tutuş ve görünüşe katkısı olacağı aşikar.Konforunda fazla düşüş olur mu? Lastikler araca 4-5 kişi binince sürtme yapar mı?

eibach 3 cm düşünebilirsin senin kasaya uygun varsa.Konfordan çok ödün vermezsin 3 cm ile görünüş bakımındanda iyi bir görüntü olur bence

Valla Eibach'ın ibiza için yayı var ama sc kasaya olur mu acaba?

Geri
Üst Alt