Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik seçimini yanlış mı yapmışım acaba

SfenkS

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kolay gelsin bi şey sormak istiyorum geçenlerde 1 hafta kadar önce aracıma lastik almam lazımdı ve 4 tane pirelli p7 lastik aldım ama kime söylesem pirelli alınırmı nie aldın vs vs vs gibi yorumlar aldım ve şimdi kafam karıştı harbiden bu pirelli bu kadar kötümü yaa :rolleyes: ha siz de kötü desenizde değiştiremiycem ama seatcılara da sorayım bi dedim ( nie pirelli aldın dersenizde bütceme en uygun o gelmişti) lastikte aşağıdaki linkte
Pirelli P7 195/55R15 85V - Lastik Lastikcim den Alınır. | Online Lastik Jant Satış

Ya yol tutus frenleme konusunda bence gayet basarılı tek sıkıntısı biraz yol yaptıktan sonra sertlesmesi baska da bi kusuru oldugunu dusunmuyorum bizim şirket araclarının da cogunda kullanılır ve tek sıkayet sertlıgı olmustur baska bişe degıl bence gonul rahatlıgıyla kullanabılırsınız :)

205 55 16 pirelli p7 ile gelmişti aracım aldığımda,hiçbir kere bile olumsuz bi yanını görmedim.telleri neredeyse kopuncaya kdr kullandım ve attım.bütçenize uygun bulupda onu almışsınız ve de için rahat olsun gayet gzl lastiktiler...

Pirelli alınırmı yada niye aldın diyen kişilere Neden diye sorsaydın..:)

Kullanıpta bu yorumu yapıyosalar eyvallah ama kullanmadan çamur atarlarsa sen kaale alma..:)
bu gün bunu söyleyem adam lastikçiydi jantlarım biraz eğilmiş onları düzeittirecem de yok nie pirelli aldın ben önermiyom hiç kimseye falan filan :p

ben merak ediyorum bu diyenleri acaba neye dayanarak söylüyorlar? Pirelli zero kullandım bir kez ve tekrar bitince aynısını alacağım kesinlikle o derecede memnunum...

senin o lastikçi petlas satıyordırda o yüzden önermiyordur

sallama onları ban sana yaptığı kıyasa
pirelli ile petlası kıyaslamış...kaale bile alma
güle güle kullan

Geri
Üst Alt