Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik seçimini yanlış mı yapmışım acaba

Bir daha aynı konuda herhangi biri sana prelli alınırmı çok dandik falan derse
daha önce kaç tane prelli eskittin diye sor
bir arkadaş almıştı diye lafa başlarsa %200 atıyor demektir...

Kötü mötü değil gayet başarılı bir marka sen memnunmusun önemli olan o gerisini boşwer gitsin

F1'in resmi lastik tedarikçisi pirelli'dir.

Ciklet ile otomobil lastiğine aynı muameleyi yapan bir memleketteyiz. Pirelli Cinturato P7 olduğunu varsayıyorum modelinin. Testlerde ilk sırada yer alır, ıslak zemin de minör zaafiyeti hariç oldukça iyi seçimdir, ödenen her kuruşun teknik faydasınıı alırsınız bu modelde.
HEr markada, cirolu satış için vasat modeller de vardır, Pirelli deki sorun ürün gamının geniş olması.

yok cinturato modeli değil 195/55/15 te cinturato p7 yok p6 ve p1 var onlarıda hiç söylememişti aldığım yer p7 yi önerdi

hepsibi yana şu ana kadar 2 hafta oldu taktıralı memnunum ama hiç uzun yola çıkmadı şehiriçinde jantlarımda eğilikler mevcut:kizgin: onu da yarın düzelttirecem inşallah o zaman bakcam tam anlamıyla bayram izni dolayısıyla belki yarın da uzun yola çıkarım o zaman görecem ses konusunu

arkadaşlar bi de samsunda 4 jant düzeltme +rot balans bi tanıdık vasıtasıyla (ustayı çok övdü) 100tl nasıl bi fiyat sizce??

Arkadaşlar selam,
Petlas kış lastiklerimden son zamanlarda sertleştiği için sanırım yol sesini çok içeri vermeye başladı ve rahatsız edici. Sanırım ömrünü yedi ve zaten havalar ısındığı için yazlık lastik aldım. Michelin energy saver aldım ve aynı şekilde lastik sesi gelmeye devam ediyor. Acaba başka bir sıkıntı mı var ?
[doublepost=1492261988,1492254323][/doublepost]
Arkadaşlar selam,
Petlas kış lastiklerimden son zamanlarda sertleştiği için sanırım yol sesini çok içeri vermeye başladı ve rahatsız edici. Sanırım ömrünü yedi ve zaten havalar ısındığı için yazlık lastik aldım. Michelin energy saver aldım ve aynı şekilde lastik sesi gelmeye devam ediyor. Acaba başka bir sıkıntı mı var ?
Ustaya götürüp gösterdim bilyaların değişmesi gerek dedi tane fiyatı 275 verdi.

Arkadaşlar selam,
[doublepost=1492261988,1492254323][/doublepost]
Ustaya götürüp gösterdim bilyaların değişmesi gerek dedi tane fiyatı 275 verdi.
rot balanscıda soylerler 4 teker kontrol ettirin porya teker bilyanız değişecek ..fag ya da skf rulman kullanın çin mallarından kacının..gecmiş olsun

sen boşver niye aldın diyenleri bende geçen hafta FALKEN sıfır lastik aldım millet banada aynısını diyor hiiç takmıyorum gücüm ona yetti ekonomi meselesi ama bir lastik ucuz diyede kötü olmaz lastik göreceli bir kavram bana göre birazda sen pirelli yi çok seversin ben başka markadan hoşlanırım ama bizim milletimiz ön yargılıdır daha ne olduğunu bilmeden atar tutar sen hiç takılma gül geç ben öyle yapıyorum

Geri
Üst Alt