Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik seçiminde yardım

babay22

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 195 55 15 yumuşak hamurlu lastik almak istiyorum. performanstan çok konfor önemli benim için. ne önerirsiniz?

Michelin diyorum kesinlikle dunlopta bir süredir yanaktan yarılma gibi sıkıntılar duydum contimental da fena değil ama sert lastik pirelli de olabilir yumusak briston sert lastik zaten bilgim bu kadar :) diğer markaları denemedim

Michelin diyorum kesinlikle dunlopta bir süredir yanaktan yarılma gibi sıkıntılar duydum contimental da fena değil ama sert lastik pirelli de olabilir yumusak briston sert lastik zaten bilgim bu kadar :) diğer markaları denemedim

michelin energy saver var mesela ama gidip de 1 lastiğe 250+ para verecek gücüm yok açıkçası.

michelin energy saver var mesela ama gidip de 1 lastiğe 250+ para verecek gücüm yok açıkçası.

Kumho nun suda zayıf olduğunu vakum yapamadığını duymustum deneyimleriniz nasıl ? Fiyat ve ebat belirtmediniz ben o yüzden söyledim :)
Bi akrabama toyo tavsiye etmiş lastikçisi 145 TL tanesi contimental in modeline benziyor dişleri örnek olarak

michelin pilot öneririm hem yumuşak hem çok sağlam bir lastik istediğin hızda manevra yap yağmurda milim kızaklanmaz...:)

ben geçen hafta corlu dan fiyat aldım pirelli cinturato p6 nakit 150 dedi tanesine

Geri
Üst Alt