lastik seçiminde yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

lastik seçiminde yardım

babay22

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 195 55 15 yumuşak hamurlu lastik almak istiyorum. performanstan çok konfor önemli benim için. ne önerirsiniz?

Byefsane

Kayıtlı Üye
Michelin diyorum kesinlikle dunlopta bir süredir yanaktan yarılma gibi sıkıntılar duydum contimental da fena değil ama sert lastik pirelli de olabilir yumusak briston sert lastik zaten bilgim bu kadar :) diğer markaları denemedim

babay22

Kayıtlı Üye
Michelin diyorum kesinlikle dunlopta bir süredir yanaktan yarılma gibi sıkıntılar duydum contimental da fena değil ama sert lastik pirelli de olabilir yumusak briston sert lastik zaten bilgim bu kadar :) diğer markaları denemedim
michelin energy saver var mesela ama gidip de 1 lastiğe 250+ para verecek gücüm yok açıkçası.

Byefsane

Kayıtlı Üye
michelin energy saver var mesela ama gidip de 1 lastiğe 250+ para verecek gücüm yok açıkçası.
Kumho nun suda zayıf olduğunu vakum yapamadığını duymustum deneyimleriniz nasıl ? Fiyat ve ebat belirtmediniz ben o yüzden söyledim :)
Bi akrabama toyo tavsiye etmiş lastikçisi 145 TL tanesi contimental in modeline benziyor dişleri örnek olarak

altıpatlar

Kayıtlı Üye
michelin pilot öneririm hem yumuşak hem çok sağlam bir lastik istediğin hızda manevra yap yağmurda milim kızaklanmaz...:)

freesezar

Kayıtlı Üye
ben geçen hafta corlu dan fiyat aldım pirelli cinturato p6 nakit 150 dedi tanesine

Üst Alt