Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik seçimi yardım....

gulerokan

Kayıtlı Üye
Abilerim kardeşlerim öncelikle keyifli forumlar,
kısmetse bu hafta aracıma 4 tane yazlık lastik alıcam, sizlerin önerilerini yardımlarını bekliyorum hangi lastikleri önerirsiniz?
Bende bi kaç araştırma yaptım en başta michelin almayı düşünüyorum primacy 3, sonra bi lastik daha okudum forumumuzda GoodYear Eagle F1 asymmetric bu lastikte nasıldır?? vee benim lastikten isteklerime gelince: yumşak olacak, yol sesi yapmayacak konforlu olacak, bide frenlemelerimde çabuk abs açmayacak bunlar olursa tadından yenmez:) bu ara aracımın üzerindede miyadını dolduran biridgestone potenza re001 adrenalin var hiç memnun değildim çok sert abs hemen açıyor ısınmasını beklersem ooo:) yolseside çok yapıyor tek olumlu yanı 4 yıllık lastik olmasına ve hiç dişi kalmamasına rağmen bolan hiç yapmadı:) neyse yardımlarınızı rica ediyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum.
(lastik ebatlarım 225/45/17)

okan kardeşim michelin den vazgezme bence gerci içeri ses alma olayı aractan araca degişiyo ama passat da var arkadasın baya memnunn bu kışıda yaz lastigiylemi gecireceksin bu kış daha çetin olacak ona göree

okan kardeşim michelin den vazgezme bence gerci içeri ses alma olayı aractan araca degişiyo ama passat da var arkadasın baya memnunn bu kışıda yaz lastigiylemi gecireceksin bu kış daha çetin olacak ona göree
yaani büyük ihtimalle michelin olacakta ötekiler hakkındada bilgi alayım diorum:) yook aabi iki tanede kışlık alıcam inş:)

kışlık olarak vakumlu lastik düşün bence uygun fiyat olarakda yokohoma güzel onu bi araştır
aynen aabi vakumlu olacak onlar bi lastikçi tanıdık var ii bişe düşerse çıkma bile olabilir, yokohama da sevdiğim lastiklerden ona bakarım abi, ilgin için çok teşk aabi

merhaba okan bey sizin yazınızı okudum ve bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum bende seat leon 1.6 staylance aracıma 205 55 R 16 yazlık lastik alacağım michelın almayı düşünüyorum ama hangi modelinden vs. alacağıma karar veremedim siz sanırım almışsınızdır bana tavsiyeniz nedir aldıysanız memnun kaldınız mı lastikten beklentilerimi siz formda tam olarak anlatmışsınız bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkkrler

merhaba okan bey sizin yazınızı okudum ve bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum bende seat leon 1.6 staylance aracıma 205 55 R 16 yazlık lastik alacağım michelın almayı düşünüyorum ama hangi modelinden vs. alacağıma karar veremedim siz sanırım almışsınızdır bana tavsiyeniz nedir aldıysanız memnun kaldınız mı lastikten beklentilerimi siz formda tam olarak anlatmışsınız bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkkrler

Merhabalar foruma hoşgeldiniz. Forum kuralları gereği kendinizi tanışma konusunda tanıtmanız gerekmektedir.

Geri
Üst Alt