Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik patlarsa ne olacak ??

Yani lastik değiştirebilim ama jant değiştiremem öylemi? Bu parçayı nasıl temin edebilirim bilgin warmı kardeşim

Bu arada jant değiştiremem lastik değiştiririmle falan alakası yok anahtarı olmadan jant yerinden çıkmaz doğal olarak lastikte değiştirilemez he tabi araç üzerindeyken lastik değiştirebilen usta bir lastikçi yoksa:)

serviste bulabilirsin benimkiside kaybolmuştu servise gittim usta uygun olan anahtarı buldu.yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 10 15 farklı anahtar var zaten her aracın farklı değil anlayacağın.

neyse artık bi şekilde halledecez. herkese teşekkürler

Yolda kalırsan patlarsa felan şapa oturur kalırsın :)
Benimkiler de şifreliydi ve anahtar yoktu. Allahtan lastik patlamadı, lastikçiye değişime gittiğimde farkettim. Şifreyi bozup bilimum levye demir sopa alet edevatla el ve bilek gücüyle bijon sökülüyor. Hatta benim bir tanesi inat etti iyice, kaynakla demir bağladık felan, bir de pas tutmuş çok sıkılmaması gerekiyormuş şifreli bijonun, uğraştırmıştı yani.

Demem o ki, yolda kalmayı bekleme, bir lastikçiye git :) Şifreli bijon setleri 40 lira istersen yenisini alırsın sonra.

bende de var küçük bir parça..janttaki 4 ü normal..biri şifreli dediğinizle açılıyor..

yalnız bence önleminizi alın her türlü..yolda lastik değiştirmek her babayiğidin harcı değil..özellikle gece karanlığında..arkadaşın dediği gibi şapa otururuz allah korusun :)

ben 20 tlye çakmaklıktan çalışan küçük pompalardan aldım, küçük patlaklar için..iş görürmü bilmiyorum..bilmekte istemiyorum ama önlem :D geçen futbol topunu güç bela şişirdi sanki..

veya 10 tl civarı köpüklü tüpler var tek kullanımlık..onlardan bulundurun..şifre mifre lastik değiştirmek zor iş bence..

Şfreli bijonları bir şekilde çıkartıp atın, yeni bir şifre takımı satın alıp takın, hemen mesela dün ....

Geri
Üst Alt