Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Patlamasına Son!

platinne

Kayıtlı Üye
Lastik ile ilgili işlerimde bana yardımcı olan, hem komşumuz hem de çok sevdiğim bir amcamın İngiltere'den ithalatını yaptıkları bir ürünle karşınızdayım.

tarama003.jpg

Ürün ile ilgili daha önce forumda konu açılmıştı. İşe yararlılığı tartışılıyordu, tam bunların üzerine dükkanda bu ürün ile karşılaştım.

Jel şeklinde olan yeşil sıvı aracın ¨tabanından¨ 6 mm'ye kadar olan delinmelerde sorunsuz çalışıyor. Dükkanda kendi araçlarımızla yaptığımız denemelerde çivi dolu tahtanın üzerinden yürüttüğümüz aracımızın lastikleri kıştan beri sorunsuz olarak işlemektedir.

Ürün uygulandığında herhangi bir balans sorunu yaratmamaktadır. Temizlenmediği sürece aktifliğini korumaktadır.

tarama004.jpg

Uygulaması ise şu şekilde oluyor:

• Araç sibobu saat 5 ile 7 arasında duracak şekilde ayarlanır.
  • Sibop iğnesi sökülerek lastik havasının tamamen boşalmasını sağlanır.
  • Şişenin içindeki sıvı siboptan lastik içine boşaltılır.
  • Sibop iğnesi yeniden yerine takılır ve lastiğin havası basılır.

İçerik bir çantanın içinde kompresör, her bir lastik için 200ml'lik iki adet jel, jeli lastiğe doldurmak için aparat, iki adet sibop iğnesi, iki adet sibop kapağı ve iki adet lateks eldiven mevcuttur.

23052012504.jpg
23052012507.jpg

İçeriğin bedeli tekil alımlarda:

• 2 Lastik için 60 TL
  • 4 Lastik için 80 TL

10 adet ve üzeri toplu alımlarda:

• 2 Lastik için 50 TL
  • 4 Lastik için 70 TL

Bu fiyatlara kargo dahildir. Türkiye'nin her yerine kargo ile yollanabilir.

bu amaç için kullanılan bir ürün daha var. yüksek basınçlı bir lastik için (116psi) denediğimiz ve memnun kaldığımız bir üründü.

Gerçeten işe yarıyor bu kimyasallar.

Sınavlardan dolayı gecikmiş teşekkürlerimi sunarım :)

Güncelini de vermiş olurum böylelikle :D

Ben yaptirmistim bu tarz bi sivi ama lastigi pert etmisti.

Kendi aracım da dahil olmak üzere kullandığım için sizlere tavsiye edebiliyorum. Yoksa buraya konusunu bile açmam. Zaten kendimden pimpirikli olduğum için aklınızda soru işareti kalmamasını dilerim. :)

Geri
Üst Alt