Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik patladı hangi marka alayım?

güvenlik, konfor ve yüksek yol tutuşu için şunlar iyidir:
GOODYEAR Excellence , Goodyear OptiGrip
MICHELIN Primacy , BULURSANIZ Michelin Energy E3A
BRİDGESTONE ER300 turanza
CONTINENTAL PREMİUM CONTACT
LASSA Impetus Revo
YOKOHAMA A460, V103, V550, C.drive2
PİRELLİ CINTURATO P7 , P Zero Rosso
PETLAS Velox SportPT-711 , İmperium PT515

@altıntıdır.

güvenlik, konfor ve yüksek yol tutuşu için şunlar iyidir:
GOODYEAR Excellence , Goodyear OptiGrip
MICHELIN Primacy , BULURSANIZ Michelin Energy E3A
BRİDGESTONE ER300 turanza
CONTINENTAL PREMİUM CONTACT
LASSA Impetus Revo
YOKOHAMA A460, V103, V550, C.drive2
PİRELLİ CINTURATO P7 , P Zero Rosso
PETLAS Velox SportPT-711 , İmperium PT515

@altıntıdır.

teşekkürler

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

rezulteo : Lastik fiyatları ve satıcıları karşılaştırma rehberi. Size en uygun lastikler, lastik fiyatları, lastik satıcıları, lastik bayileri

Bu linkten karşılaştırma yapın, onun dışında ebat ne bilmiyorum ama;

2013 yılı için yapılan yazlık lastik test sonuçları:

ADAC Test - Sommerreifen 2013 - 185/60 R15

Dip Not: Eğer Continental alacak iseniz ContiPremiumContact 5'i tavsiye ederim, 2'yi düşünmeyin bile...

sağol

michelin , continental , bridgestone şaşma derim ama fiyat olarak tabi düşünülür

rezulteo : Lastik fiyatları ve satıcıları karşılaştırma rehberi. Size en uygun lastikler, lastik fiyatları, lastik satıcıları, lastik bayileri

Bu linkten karşılaştırma yapın, onun dışında ebat ne bilmiyorum ama;

2013 yılı için yapılan yazlık lastik test sonuçları:

ADAC Test - Sommerreifen 2013 - 185/60 R15

Dip Not: Eğer Continental alacak iseniz ContiPremiumContact 5'i tavsiye ederim, 2'yi düşünmeyin bile...

Dip Not'a +1:seat

michelin den ben memnun değilim. Fakat kullanan herkez memnun yada benim hoşuma gitmiyor bir daha lastik alırsam eğer kesin hankook yada nokian alırım. Tabi bayisini bulmak premlem biraz

konfor istiyorsan Michelin,Hankook yada Toyo Tires olabilir
güvenlik için ise Bridgestone yada Lassa öneririm

Ekleme yapmam gerek :D

Ben en iyi lastiği isterseniz diye verdim o örnekleri.

*Eğer paraya kıyarım en iyisi olsun derseniz Michelin Energysaver + bakın özellikle "+" olmalı...

*Her testte önde giden "TEK" marka var benim bildiğim. Yani her sınava soktuğu bir modeli hep en iyilerin arasında oldu, yıllarca 205/55/16 lastiğini kullandık tık demedi, Contipremiumcontact serisi.. 5 iyidir :)

*Biraz ekonomik olsun, ama sessiz olsun, yol tutuşu da iyi olsun derseniz Nokian derim, adac'ın testinde "yeşil" kod alabilmiş en uygun fiyatlı lastik odur mesela. Tek dezavantajı yumuşak olduğundan diğer lastiklere göre çabuk eriyor. (Bu söylenen, ben alalı 13k km oldu, 8mm' den 7 mm'ye indi :D)

Geri
Üst Alt