Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LAstik parltacısının yaptığına bakın :S

zift mift oldumuydu yağ sürüp biraz güneşte bekletiyorlar ya akıyor kendiliğinden... denesen belki işe yarar...

zifti çıkarmak için yağ sürüp biraz güneşte bekletirler ya.. bi denesen?

Verniğe işlemiş ise bir süre sonra vernik kalkacaktır, ne yapılacaksa hemen yapılmalı.

boyacıya gidersen illaki bir çözümü vardır bencede kalıntılar güneşte kalınca boyaya işlemiş.sprey kullanılmış galiba,jel kullanmanı tavsiye ederim bir dahaki sefere.

Bırıncı nasıl bır lastık spreyı kullanıyorsun markası nedır?Profesyonel temızleyıcı yag sokucu ve kıl yada ipa denenebilir.

sprey olarak kullanıyorsan dırek olarak lastıge degıl sungere sıkıp oyle kullan.

otoparkta sprey sıkıp süngerle üstünden geçiyor.Bu lekeler araç yolda giderken lastikten sıçramış durdukçada içine işlemiş işte ama ne hikmetse aynı otoparkta devamlı yıkanan beyaz golf ve opele felan bakıorum aynı lekeler var ama onlarınkine işlememiş elimi sürünce yağ gibi çıkıyolar benim anlamadığım benim arabanın boyasındamı bi anormallik var :S Ürünün adıda divortex setkim kimya made in sultanbeyli www.divortex.com.tr siteleride varmış :)

otoparkta sprey sıkıp süngerle üstünden geçiyor.Bu lekeler araç yolda giderken lastikten sıçramış durdukçada içine işlemiş işte ama ne hikmetse aynı otoparkta devamlı yıkanan beyaz golf ve opele felan bakıorum aynı lekeler var ama onlarınkine işlememiş elimi sürünce yağ gibi çıkıyolar benim anlamadığım benim arabanın boyasındamı bi anormallik var :S Ürünün adıda divortex setkim kimya made in sultanbeyli www.divortex.com.tr siteleride varmış :)

İlk defa duyuyorum.Bence bir daha kullanma yada soyle kendını ıspatlamış markaların harıcınde aracına urun kullanma.Şimdi aklıma gelen bir durum var.Araca sıcrayan herneyse bu madde uzerıne cıla atıldıysa cılanın altında kalmıştır.Bu yuzden cıkartamıyor olabılırsın.ILk once wax sokme işlemi yapıcan daha sonra oradakı leke ıle ılgıleneceksın.

Aklınızda olsun vw grup aracların boyaları çok serttir.Polish yaparken bile ugrasmak gerekir.

Walla ne yapcam bilmiyorum carwaxa,magic cara gittim çıkaramadılar üstüne bide cila vurdular işimiz iyice zorlaştı.Bide sonaxa gitmeyi düşünüyorum zamanımda yok anca 3-4 gün sonra giderim onada bakalım nolcak.

Mazot sıkıp sil dene kardeşim mazotu al üzerine sık kısa bir süre sonra bekledikten sonra bi sil bakalım yüksek ihtimalle çıkaracaktır.Benim araca babam yeni asfalttan geçerken zift olmuştu kapılar felan mazotladık yıkamacı ile ilk başta tedirgin oldum boyaya zarar verirmi felan diye ama bir sorun olmadan çıkardık.Birde onu dene.

Geri
Üst Alt