Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lastik Parlatıcı.

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında H.G.Koçer tarafından paylaşıldı.

1. H.G.Koçer

H.G.Koçer SCW Üyesi

331
    214
    43
    Arkadaşlar hangi marka lastik parlatıcı kullanıyoruz ortalama fiyatlar neler buradan konuşalım.
    ben Würth marka aldım 25 liraya 500 ml çok güzel fakat çabuk bitiyor ve pahalı bidaha almicam sanırım çorluda bulabilirsem 5kg lık olanları var 30 35 liraya onlardan denemeyi düşünüyorum

Bunu beğendi. ibra.ry bunu beğendi.
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Bir litre cola al bimden le cola daya lastiklere parlatıcıdan daha iyi parlatır

Bunu beğendi. ycalayir bunu beğendi.
  3. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Hmm kola yıpratmasın :) şaka bi yana ben de kullanıyorum ucuzu pahalısı hemen hemen aynı etkisi çabuk geçiyor..
    Sevgiler

Bunu beğendi. H.G.Koçer bunu beğendi.
  4. H.G.Koçer

H.G.Koçer SCW Üyesi

331
    214
    43
    kola sıkınto yaratabilir diye düşünüyorum abi ya bendeki würth çok iyi 1 hafta kadar kalıyo yağmur çamur dinlemiyo ama haftada 4 5 kere araba yıkayınca haliyle çabuk bitiyo bana konsantre bişey lazım 8 10 litrelik anca o keser

Bunu beğendi. Zu_zu bunu beğendi.
  5. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    Bagajda ısınmış leecolayı lastiklerimize sürüyoruz. Pırıl pırıl, ışıl ışıl çıkıyor :)

erhane ve dadaş34 bunu beğendi.
  6. argent

argent SCW Üyesi

446
    247
    43
    En güzeli arap sabunu :)

Bunu beğendi. KaSiRGa35 bunu beğendi.
  7. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    köpüklüsü daha ii ...ayrıca size tavsiyem kaucuk paspaslar yıkandıktan sonra lastik parlatıcıyla müthiş parlıyor ve temiz oluyor içime siniyor kolay kolayda kirlenmiyor :)

mutisimsek ve Zu_zu bunu beğendi.
  8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    meguairs endurance ustune lastık parlatıcı tanımam sudan bıle etkılenmıyor bır hafta garantı etkısı fıyatı 30-40 tl arası

why ve Utkusen bunu beğendi.
  9. 10ur_durgun

10ur_durgun SCW Üyesi

26
    27
    13
    Aynen bende aracımda Meguiars Endurance kullanıyorum on numara

10. ycalayir

ycalayir SCW Üyesi

283
    221
    43
    Ben Cumrtesi günü ilk defa kola sürdüm. Bugün Perşembe ve ilk sürdüğüm anki gibi parlıyor lastikler... İnşallah bir zararı olmaz... Kola ya dewamm :D

kirlisakal ve mutisimsek bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş