Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Parlatıcı.

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hangi marka lastik parlatıcı kullanıyoruz ortalama fiyatlar neler buradan konuşalım.
ben Würth marka aldım 25 liraya 500 ml çok güzel fakat çabuk bitiyor ve pahalı bidaha almicam sanırım çorluda bulabilirsem 5kg lık olanları var 30 35 liraya onlardan denemeyi düşünüyorum

Bir litre cola al bimden le cola daya lastiklere parlatıcıdan daha iyi parlatır

Hmm kola yıpratmasın :) şaka bi yana ben de kullanıyorum ucuzu pahalısı hemen hemen aynı etkisi çabuk geçiyor..
Sevgiler

Bir litre cola al bimden le cola daya lastiklere parlatıcıdan daha iyi parlatır

kola sıkınto yaratabilir diye düşünüyorum abi ya bendeki würth çok iyi 1 hafta kadar kalıyo yağmur çamur dinlemiyo ama haftada 4 5 kere araba yıkayınca haliyle çabuk bitiyo bana konsantre bişey lazım 8 10 litrelik anca o keser

Bagajda ısınmış leecolayı lastiklerimize sürüyoruz. Pırıl pırıl, ışıl ışıl çıkıyor :)

köpüklüsü daha ii ...ayrıca size tavsiyem kaucuk paspaslar yıkandıktan sonra lastik parlatıcıyla müthiş parlıyor ve temiz oluyor içime siniyor kolay kolayda kirlenmiyor :)

meguairs endurance ustune lastık parlatıcı tanımam sudan bıle etkılenmıyor bır hafta garantı etkısı fıyatı 30-40 tl arası

Aynen bende aracımda Meguiars Endurance kullanıyorum on numara

Ben Cumrtesi günü ilk defa kola sürdüm. Bugün Perşembe ve ilk sürdüğüm anki gibi parlıyor lastikler... İnşallah bir zararı olmaz... Kola ya dewamm :D

Geri
Üst Alt