Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lastik öneriniz

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında nri7 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    Arkadaşlar biliyorum bu konuyla ilgili bi cok başlık acıldı ama sizinde görüşlerinizi almak istiyorum acil olarak, jant alacam alacağım jant belli lastik konusunda bi türlü karar veremedim. Bildiğiniz gibi kumhoyla michelin arasında ciddi bi fiyat farkı var Kumho ku31 650 700 arası bi fiyat aldım babamda bu lastiğe pek yanaşmadı michelin pilot serisiymiş galiba buna da tanesine 360 lira fiyat almış toplam 1440 lira en son babam nasıl istiyosan öle yapalım dedi bu farkı vermeye değer mi sizce? Bi de kumho yumurta yapma olasılığı daha az diyolar ve yaparsa o lastiği bulmak daha kolay ne yapmalıyım? (225 40 18)

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    kalıte farkını bılmem ama aradakı farkla 2 takım kumho alınır:)

3. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    arkadaşım michelin den şaşma kumho nexen gibi lastikler suda çok fena kayıyor önceki alfa aracımdan biliyorum. ama pilot maddi fazlaysa önerim michelin energy tabi jantına göre varsa.energy seriside çok muazzam bir lastik.birde pirellinin p 7 diye çok güzel bir lastiği olduğunu duydum karar senin hayırlısı olsun...

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    lastik insanın canını taşıyan parçasıdır aracın. lastikte ucuza kaçılmasına karşıyım :)

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    PZero Rosso derim. 310 TL tanesi

6. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    Biraz forumu takip ettim kumho için ıslak zeminde pek iyi denilmiyo sonucta lastik üstünde gidiyoruz. En iyisi cıkıp diğerlerinide fiyat almak herkese teşekkürler

7. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    TOYO T1R'da güzel diye okumuştum bi kaç yerde..

8. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Hep soyledim yine soyluyorum; continental sport contact3

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    kumho almada ne alırsan al:)