Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik markalarımız.

Benim aracada Dunlop koymuşlardı (ibiza) ama çabuk balon yapıyor

2006 da aldığımız araçta dunlop sp sport 01A vardı.halende aynı lastik var :)
şimdi pozenza s001 e geçicez kısmet olursa

Bridgestone, degisimde Lassa tercih ettim ama Michelin her zaman bana daha mantıklı gelmiştir.

Aslında bu fabrika lastiklerini bölegeye göre vermesi lazım marmara bölgesine 4 mevsim akdenize bölgesine yazlık standar binek lastikleri mesela erzurum tarafındakilere kışlık lastik taksalar memnuniyet artar satışları etkiler :D

Aldığımda Dunlop, Şimdi Michelın Ps 3 Mükemmel:)

benim araç; 2012- üzerinde 225 45 17 pirelli p zero rosso var tabi Fr donanıma mı özgü bunu bilemiyorum:confused:

Bende bridgestone var. Stepne farklı bir markaydı ama tam hatırlayamadım.

jant lastıgımı alsaydım ustunde p zero vardı ama suan nexen kullanıorum.. fena sayılmaz

aldıgımda bridgestone vardı bi lastik hiç yol tutmazdı die dert yanardım sonra jantları büyüttük michelin PS3 taktık harika bi lastik tek sorunu lastigin patlarsa aracı kesinlikle yürütmüyceksin yanak hemen açılıor

vw grubu 3. aracımdı leon.. 3 ünde de ichelin vardı.. aynen devam ediyorum.. araçlar 98-99 ve 2008

Geri
Üst Alt