Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik + Jant

Leonist

Kayıtlı Üye
205 55 R16 kış lastiği + orijinal jant arıyorum. Jant değişikliği yapacak olan arkadaşlar satmak isterse alabilirim. Kış lastiği + jant ya da sadece jant.

orjinal 16" jantlar var. üstlerinde malesefki orjinal dunlop lastikler var. jant lastik olarak satma niyetindeyim. 17" için. Kış lastiği olmadan düşünmezmisiniz. araba henüz 500 km bile yapmadı... jant ta lastikte sıfır gibi.

orjinal 16" jantlar var. üstlerinde malesefki orjinal dunlop lastikler var. jant lastik olarak satma niyetindeyim. 17" için. Kış lastiği olmadan düşünmezmisiniz. araba henüz 500 km bile yapmadı... jant ta lastikte sıfır gibi.

Jantlar 10 kollu olanlardan mı? Sadece jant olarak düşünebilirim satarsanız düşündüğünüz fiyatı pm atınız.

17" düşünürseniz 215 45 17 Kumho var bende eğer işinizi görürse.

Arkadaşlar 16" dışında ilgilenmiyorum, ilginize teşekkür ederim. Modellerinin adını bilmiyorum şu 5 kollu veya 7 kollu olan orijinal jantlardan arıyorum.

yekta abi satıyor satılıklar bölümüne bak istersen

bende 7 kollu var.16 jant.prelli p7 var üzerinde düşünürseniz verebilirim.çok temiz çiziksiz...505-8079788

bende de 2008 leonların çok kollu olanları var biliyorsunuzdur kalın dilimli olanlar 4 adet 40.000 km de araçtan çıkardım isterseniz görüşelim...

Geri
Üst Alt