Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik havaları

ben aldığımdan beri 32 30 kullanıyorum 2000 1.6 golf var ondada aynı şekil valla bana soracak olursanız en güzeli 32 30

Arkadaşlar kullanılan lastiğe göre değişir ben 225 40 18 kullanıyorum havaların hepsini 35 de tutuyorum.. bu şekilde lastikler fazla aşınmaz ve yakıt tüketimi en iyi seviyede olur..

konuyu tekrar hortlatıyorum ama :)

1.2TSI'da 225-45-R17 lastik için lastik basınçları ne olmalı?

aracı süratli kullandığım söylenemez, çok soğuk bir memlekette de değilim. hepsine 32.

mevsim kosulları ve yol durumuna göre değişmez mi bu değerler? Benimde kontrol ettirmem gerek.

Geçen hafta servise gittiğim 34-32 yap dedi ustalar istanbul için en ideal buymuş bende merak ettim yapınca nası olcak acaba diye 34-32 yaptım ama alışkan olmadğımdan heralde yolda lastik ufacık taşa dokunsa hissediyorum sonra içimden dedim cami avlusu büyüktür cemaat konuşur ama imam bildiğini okur tekrardan bildiğimi okudum:) 32 30 candır :)

Kullanim kilavuzunda kis lastiklerinde havalari arttirin yaziyor. Ben hem yaz hem de kis lastiklerinde 34-31 kullaniyorum.

Geri
Üst Alt