Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Ebatları

Forumdaki bütün jant lastik konularını hortlatmadaki amacı anlayamadım da o yüzden :)
1 konu açıp altında bütün soruları sorarsan hem herkes daha rahat yardımcı olur hem herkes açısından konu takibi rahat olur. Demek istediğim bu. Yoksa forumdaki herkes her zaman her konuda yardımcı olmaktan zevk duyar.

ayberrkkkkk..........:D :D

cordoba ibizada 195/55/R15 tir lastik ölçüsü 60 yanak alınca o küüüüüüüt sesi kesilmez aksine virajlarda daha çok zararı dokunur

bu milleti anlamıyorum 60 yanak alırsam daha konforlu olacak diyorsanız gidin 65 yanak alın ozaman hiç tıkırtı olmasın.....

Ibiza için noktayı koymak istiyorum artık :D
17 jant, 205 40 17 lastik, 5'lik yay ve arkalara 20mm'lik spacer.
Güven bana en iyi setup bu aracın için :)

aynen öyle arkaya 20mm spacer olunca ne olur bilmem ama 5lik yaya 205 40 17 de sıkıntı yok demiştim bende adanada 80 plakalı siyah bi ibiza var gördüysen eğer onda aynen bu ölçüler

Cupra'ların orjinal ölçüsü zaten bu.

aynen öyle arkaya 20mm spacer olunca ne olur bilmem ama 5lik yaya 205 40 17 de sıkıntı yok demiştim bende adanada 80 plakalı siyah bi ibiza var gördüysen eğer onda aynen bu ölçüler

ewt görkem biliyorum onur kıvanç abinin siyah ibizası, 80 fj plakalı, enkei rp03 jantlı :) hatta chipli de :) bi ara müsait oldğmuzda bakcam aracına onun =) yay olarak da şu anda bir girişimim yok ama takarsam da -3,5 takarım görkem, arada bi yaylaya fln gidiyorum, zorkunu bilirsin sen. 5 fazla gelir bana.

2010 ibiza elegance aracıma lastik almayı düşünüyorum arkadaslar önerileriniz nelerdir acaba?

Geri
Üst Alt