Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik değerlendirme ili ilgili. Lastik alırken faydalı olabilir...

mec

Kayıtlı Üye
biraz uğraşarak lastik hakkında bilgi olunabilecek 2 yabancı 1 de yerli site buldum . sanırım işe yarar.

1 Yeni lastik etiketi benim için ne ifade ediyor? | Lastik esaslari | | Öğren ve Paylaş | MICHELIN

burda lastiklerin üzerindeki ifadelerin manaları .

2 http://lovetyres.com/search/tyres/225-45-17

3 Tyres by Brand | the online tyre guide bu sitede kullanıcaların lastik hakkında verdikleri puanlamalar var.

Pirelli PZero Rosso | the Pirelli PZero Rosso reviewed and rated | the online tyre guide burda ise benim lastik hakkında 71 kişinin değerlendirmesi var . çok hoşuma gitmedi:(

michelinin sitesinde faydalı bilgiler oluyor genellikle

Ben konfor seven biriyim ama kullandığım pzero rosso lastiklerle kasıtlı olarak frensiz virajlara giriyorum daha bir gün olsun ne kaydığını ne de esc nin yandığını gördüm. Ne yalan soyleyeyim konforundan bile su haliyle memnunum diyebilirim. Ama bu lastiklerden sonra lastiklerimde Michelin de denemek istiyorum. Nette güzel yorumlar okudum.

Faideli paylaşım Teşekkürler :eek:key:

Geri
Üst Alt