Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Bayisi

cckoc

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,

Leon için 18" lastik almak istiyorum. Tercihimi çok büyük ihtimalle Michelin'den yana kullanacağım.
Fakat 40 tane yerden lastik fiyatı alıp uğraşmak istemiyorum. Avrupa yakasında bu işi temiz bir şekilde halledebileceğim
uygun fiyatlı lastik bayisi biliyorsanız bilgilerini paylaşmanızı rica ederim.

Teşekkürler

Zincirlikuyu köprü altındaki lastikçi spot çalışıyor ama fiyatları Anadolu yakasındakilerden daha pahalı. Ben olsam Bostancıdaki spot lastikçiyi tercih ederdim. Michelin en iyi lastik ama daha makul fiyatlara Lassa impetus sport öneririm Yiğitde kullanıyor geçen yıldan beri. Lassa sert biraz gürültülü ama oldukça sağlam ve uygun fiyatlı bir lastik.

bende bostancıdan aldım..aynı yer mi bilmiyorum..michelin 1000 tl lassa 800 tl gibiydi ben nexen aldım 650 lira..lassa ile nexen arasında gidip geldim...

Abi yol gürültüsünden gerçekten bıktım usandım. Continental düşündüm bir ara ama aradaki fark çok fazla bişey olmuyor diye Michelin alayım diyorum. Zincirlikuyudakine bir soriyim. Hangi modelini alacağımı da bilmiyorum ama bakalım artık. Maslak Sanayi de filan bu işi uygun rakamlara yapan yok mudur acaba?

stanbulda degilim ama marka olarak ben sadece kullanımımı belirteyim bende xsara2 arabamda 195-55-15 kulanıyorum daha önce hep Michelin enerjı serisi aldım ama yanak yırtmadan en uzun 5.5 ay kullandım delirdim artık lastıge para vermekten gittim en ucuzun bir pahalısı iyiir mantıgı ile starmax aldım :D tada toyo alacaktım biraz gürültü arttı ama hala saglamlar sert hamur aldım 1 yıl oldu yaz kış değiştirmedim 28000km yaptım bir yılda ne çatlama ve ne yanak yırtılması lastık dışlerımde hala çok iyi seviyede. yıne aynı yollardan ecip yıne aynı yerlere sokuyoru arabayı you izi olmayan şantıye yolları hatta bunlar :D hala yanak yırtmadım

natan maslakta 2. kısımda jant store bakabilirsin mehmet yada cumhur ile konuşabilirsin.
ancak şunu unutma bu konuda yanlış bir kanı vardır mesela michelin yada diğer markaların üst serileri Y gibi mesela sadece yüksek hız lastikleridir ve performanslı araçlar içindir yani en iyisini üst modelini aldım demek bir anlam ifade etmez günlük kullanım için uygun değildir ısınması vs zaman alır ve aracınıza uygun olan mesela michelinin energy serisi gibi kullanışlı olmaz bu konuda yapılan bir hatadır bu yüzden en üst seri mesela pilot sport vs. vs. gibi lastik almak eğer aracınız performans aracı değilse hem fazla para vermiş hemde aracınıza uygun olmayan lastik almış olursunuz .
ama tercih her zaman araç sahiplerinindir.

michelin bostancıdan alinir en uygun fiyati her zaman orasi verir pazarliginida yaparsin taksitinide..

natan maslakta 2. kısımda jant store bakabilirsin mehmet yada cumhur ile konuşabilirsin.
ancak şunu unutma bu konuda yanlış bir kanı vardır mesela michelin yada diğer markaların üst serileri Y gibi mesela sadece yüksek hız lastikleridir ve performanslı araçlar içindir yani en iyisini üst modelini aldım demek bir anlam ifade etmez çünkü küçük motorlu araçlar ve günlük kullanım için uygun değildir ısınması vs zaman alır ve aracınıza uygun olan mesela michelinin energy serisi gibi kullanışlı olmaz bu konuda yapılan bir hatadır bu yüzden en üst seri mesela pilot sport vs. vs. gibi lastik almak eğer aracınız performans aracı değilse hem fazla para vermiş hemde aracınıza uygun olmayan lastik almış olursunuz .

Zafer abi teşekkür ederim yorumun için. İyice kararsız kaldım :( 18" Micehlin in de mi energy saver ı var? Ya da buyuk sozu dinleyip Lassa mı alsam? Kararsız kaldım:(

ancak şunu unutma bu konuda yanlış bir kanı vardır mesela michelin yada diğer markaların üst serileri Y gibi mesela sadece yüksek hız lastikleridir ve performanslı araçlar içindir yani en iyisini üst modelini aldım demek bir anlam ifade etmez çünkü küçük motorlu araçlar ve günlük kullanım için uygun değildir ısınması vs zaman alır ve aracınıza uygun olan mesela michelinin energy serisi gibi kullanışlı olmaz bu konuda yapılan bir hatadır bu yüzden en üst seri mesela pilot sport vs. vs. gibi lastik almak eğer aracınız performans aracı değilse hem fazla para vermiş hemde aracınıza uygun olmayan lastik almış olursunuz .

Zafer abi teşekkür ederim yorumun için. İyice kararsız kaldım :( 18" Micehlin in de mi energy saver ı var? Ya da buyuk sozu dinleyip Lassa mı alsam? Kararsız kaldım:(

energy ve primacy serisi 17 e kadar sanırım , 18 e geçeceksen pilot serisi
büyük sözü her zaman fayda sağlar

Geri
Üst Alt