Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik basıncı

Teşekkürler ben 40 bastım

İphone
Usta 40 bar basılır mı kafana göre hava basma araca.Her aracın optimum lastik basıncı benzin kapağında yazıyor adamlar bunu çalışmalar ölçümler yaparak senin için yazıyor zaten.fazla hava basarsan sürüş güvenliğini tehlikeye atmış olursun.Lastiğin dış yanak tarafları daha cabuk aşınır.Yapma öyle şeyler

Usta 40 bar basılır mı kafana göre hava basma araca.Her aracın optimum lastik basıncı benzin kapağında yazıyor adamlar bunu çalışmalar ölçümler yaparak senin için yazıyor zaten.fazla hava basarsan sürüş güvenliğini tehlikeye atmış olursun.Lastiğin dış yanak tarafları daha cabuk aşınır.Yapma öyle şeyler

Kardeşim 18 jant nerden biliyim kaç oldugunu buraya sorduk işte

İphone

Benim aracımın lastiği patlak olduğu için ben 40 basıyorum. Diğer lastiklerimin hepsi 34. 40 çok yüksek bir rakam. Zaten lastiklerin üzerinde Max:42 psi diye bir ibare oluyor, lastiğe göre değişiyor bu ibare. Arkadaşlara sert çıkışmanıza gerek yoktu. Opet de doğru lastik basınç tablosu var. Oraya giderseniz orada uygun olanı seçip basabilirsiniz.

Geri
Üst Alt