Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik basınç sensör ışık sönmemesi

Aracın ağırlık dengesi bozulduğunda mesela arka taraf çok yapıyor sağa daha kilolu biri oturursa eğer sağ lastikte baskı daha çok olacağından turlarda eksik hava okuyacak ve size bildirecektir. Hafızaya kayıt ettiğimiz hava değerleri araç boşken yapıyoruz bu yüzden kaynaklanıyor diye biliyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar aracım 2015 ibiza 400 kmde 50 km önce 215 40 17 lastık ve advanti jant taktırdım lastık basınç sensörü yandı dügmeye bir kaç sanıye basılı tuttum 2 km gittim stop ettim gecti bugun sabiha gökcen otobanında 160 km hıza cıktım geri yaktı ve yolda seyir halınde iken tekrar reset tusuna basılı tuttum ve spot ettim tekrar marj yapyım gecti hep böylemi olucak yardımınızı beklıyorum

lastiklerin değişimi esnasında sensörler zarar görmüş olabilir.stepne dahil 1 barlık basınç değişimi dahil o ışığın yanmasına etken ve buna hava koşulları da dahil.eski aracımda lastik değişimi sırasında böyle bir şey başıma gelmiş ve sensör kırıldığı için değişmek zorunda kalmıştık.bu tecrübeyle sabittir

lastiklerin değişimi esnasında sensörler zarar görmüş olabilir.stepne dahil 1 barlık basınç değişimi dahil o ışığın yanmasına etken ve buna hava koşulları da dahil.eski aracımda lastik değişimi sırasında böyle bir şey başıma gelmiş ve sensör kırıldığı için değişmek zorunda kalmıştık.bu tecrübeyle sabittir
Aracı satalı 1 yıl oldu :) bilgiler için sagol

Geri
Üst Alt