Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik basınç sensör ışık sönmemesi

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar aracım 2015 ibiza 400 kmde 50 km önce 215 40 17 lastık ve advanti jant taktırdım lastık basınç sensörü yandı dügmeye bir kaç sanıye basılı tuttum 2 km gittim stop ettim gecti bugun sabiha gökcen otobanında 160 km hıza cıktım geri yaktı ve yolda seyir halınde iken tekrar reset tusuna basılı tuttum ve spot ettim tekrar marj yapyım gecti hep böylemi olucak yardımınızı beklıyorum

Su an havalimanımdayım dönüşte de yakarsa ne yapmam gerekiyor

lastik ebatlarının yükselmesinden kaynaklanmış olabilir.

Slm arkadaşlar benimde ışık sönmüyor havaları kontrol ettirdim sıkıntı yok ne yapmam gerek ??

arkadaşlar muhtemelen lastıklerde çivi veya vida olabılır ?

Bu sorun kronik bu seatlarda heralde bendede ayda bir yapıyo dün akşam e5 te giderken yaktı çektim sağa kontrol ettim yok bişi sıfırladım yine basınçlarda normal

beyler benımde aynısı oluyordu, bi 20-30km gidince terkrar yanıyordu,dıştan bi sıkıntı yoktu ama lastığın birine ufak bi çivi girmişti,yaptırınca sorunda kalmadı

Bu sorun kronik bu seatlarda heralde bendede ayda bir yapıyo dün akşam e5 te giderken yaktı çektim sağa kontrol ettim yok bişi sıfırladım yine basınçlarda normal
lastiklerde çivi vida vs olabılır ugurcum canımın içi yok sa kronık degıl :D

Geri
Üst Alt