Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Basınç Uyarısı

erhan bey nasıl düzeldi hava bastıktan sonra gitti mi uyarı????

olm tuşa basılı tutunca tabi söner tekrar ayarlıyorum gibisine getiriosun

konu bıraz eskı fakat benım basıma yenı geldıgı ıcın bsey sormak ıstıorum ... bugun benımde lastık basınc uyarısı yandı ındım baktım sag on lastıgım ınmıs durumdaydı allahtan tamda lastıkcının onunde kalmısım :) gıttım cıvı gırmıs nyse yaptırdım daha sonra yola cıktım uyarı hala yanıyodu kendım basılı tuttum sondurdum merak ettıgım bu durumda lastıgı yaptırınca kendısımı sonmesı gerekıodu yoksa benım yaptıgım mı normal ?

konu bıraz eskı fakat benım basıma yenı geldıgı ıcın bsey sormak ıstıorum ... bugun benımde lastık basınc uyarısı yandı ındım baktım sag on lastıgım ınmıs durumdaydı allahtan tamda lastıkcının onunde kalmısım :) gıttım cıvı gırmıs nyse yaptırdım daha sonra yola cıktım uyarı hala yanıyodu kendım basılı tuttum sondurdum merak ettıgım bu durumda lastıgı yaptırınca kendısımı sonmesı gerekıodu yoksa benım yaptıgım mı normal ?

Yapılması gerekeni yapmışsın :eek:key:

senin yaptığın normal :eek:key:
lastiği tamir etirip basınçları ayarladıktan sonra düğmeye basılı tutarak
yeni set değerini kendin ayarlıyosun

Genelde ayda bir lastik havalarıma bakarım, biraz gecikmişim, havalar azalmış, tamamlayınca uyarı yandı, set ettim geçti.

benimde uzun yolda yanmıştı,benzincide kontrol ettim havaları aynıydı bende tuşa basılı tutup söndürmüştüm.Kitapçıkta eğimli yollardan geçerseniz yanar diyodu yollarda bayağı eğimliydi galiba ondan oldu :)

Geri
Üst Alt