Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik arıyorum... 225-45-17

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen ultra performans lastiği isteyince, böyle olacak Fatih. Sert ama yol tutuşu mükemmel. Konfor değil performans ve güven veren bir lastik türü ve bu dalın en iyilerinden. Yapacak bir şey yok alışırsın:)

Sen ultra performans lastiği isteyince, böyle olacak Fatih. Sert ama yol tutuşu mükemmel. Konfor değil performans ve güven veren bir lastik türü ve bu dalın en iyilerinden. Yapacak bir şey yok alışırsın:)
Haklısın Ahmet Abi, yol tutuşu şimdiden farketti zaten... Yumuşak lastikten sonra, gelen yol-lastik sesi tuhaf oluyor :) Alışırız, problem olmaz... Teşekkürler

Brıdgestone turkıyeye gelen lastıklerı bıraz sert hamurlu yapıyor.Malum bizim yollarımız tarladan farkı bulunmuyor.Senin aldıgın lastıkler RFT ve bu aracı bıraz daha sertleştırır.Brıdgestone de bıze gelmeyen bır dunya lastık var.Örnek aşagıda...
RE-11 - Bridgestone POTENZA
Brıdgestone s-03 pole posıtıon kullandım.Bunun bır ustu s-04
Potenza S-04 Pole Position: Bridgestone Tires

Brıdgestone turkıyeye gelen lastıklerı bıraz sert hamurlu yapıyor.Malum bizim yollarımız tarladan farkı bulunmuyor.Senin aldıgın lastıkler RFT ve bu aracı bıraz daha sertleştırır.Brıdgestone de bıze gelmeyen bır dunya lastık var.Örnek aşagıda...
RE-11 - Bridgestone POTENZA
Brıdgestone s-03 pole posıtıon kullandım.Bunun bır ustu s-04
Potenza S-04 Pole Position: Bridgestone Tires
Mehmet Abi, bendeki lastikler Bridgestone Potenza RE050A. Ama lastikler güzel.

4 tane potenza adrenalin var elimde 225 45 17
0532 296 3359

4 tane potenza adrenalin var elimde 225 45 17
0532 296 3359
Utku kardeş, yukarıdaki mesajlardan da anlayacağın gibi, lastikleri aldım :) Tşk. ederim. Ama sen yine de bi pm at bana lastiklerle ilgili, detay verirsen sevinirim... Değerlendirirz belki.

Hayırlı olsun :)
4 tane var elimde.. 225 45 17..
5 mm diş derinliği var.. ne çok iyi durumda, ne ölü.. fena değil.. ısınınca gayet tutuyor..
250 tl ye veririm..
özel mesaj kutunuz dolu :)

Hayırlı olsun :)
4 tane var elimde.. 225 45 17..
5 mm diş derinliği var.. ne çok iyi durumda, ne ölü.. fena değil.. ısınınca gayet tutuyor..
250 tl ye veririm..
özel mesaj kutunuz dolu :)
Mesaj kutusu müsait :) Valla 250tl de baya uygunmuş aslında... ama 5mm diş derinliği de pek gitmez gibi. Neyse. Kalsın şimdilik. Teşekkürler Utku kardeş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt