Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik arıyorum... 225-45-17

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahmet Abi'den (caracas) 4 adet Bridgestone Potenza RE050A-RFT 225/45R17 91W alıyorum. Bu akşam parayı göndereceğim. Kendisi de lastikleri kargoya verecek yarın.

Evet Fatih, yarın Lastiklerini kargoya vereceğim. Sanırım Cumartesi günü elinde olur. Güle güle kullan kardeşim.

Fatih merhaba, taktınmı lastikleri..
Evet Ahmet Abi, dün akşam taktırdım. Ama başka birşey yaptıramadım, sadece taktırdım :) Fazla vaktim yoktu, balans falan yaptıramadım.
Lastikler güzelmiş abi, teşekkür ederim. Sadece üzerlerinde çok fazla metal parçası vardı, metal sanayiinde mi bulunuyorsunuz siz, yoksa önceki sahibi mi :)

Sabahtan da ustaya bıraktım aracı, baskı balata, fren hortumları, termostat değişimi falan var, onlar için... Henüz test edemedim lastikleri.

Evet Ahmet Abi, dün akşam taktırdım. Ama başka birşey yaptıramadım, sadece taktırdım :) Fazla vaktim yoktu, balans falan yaptıramadım.
Lastikler güzelmiş abi, teşekkür ederim. Sadece üzerlerinde çok fazla metal parçası vardı, metal sanayiinde mi bulunuyorsunuz siz, yoksa önceki sahibi mi :)

Sabahtan da ustaya bıraktım aracı, baskı balata, fren hortumları, termostat değişimi falan var, onlar için... Henüz test edemedim lastikleri.

Hayırlı olsun kardeşim, ben temiz dediysem öyledir. Aksini söylemek bize yakışmaz tekrar hayırlı olsun. Kargo işinide sana sürpriz bir şekilde yaptım değilmi. Merak ettim tam olarak ne kadar aldılar. Eve teslim 45- 50 tl olur demişlerdi bana..

Hayırlı olsun kardeşim, ben temiz dediysem öyledir. Aksini söylemek bize yakışmaz tekrar hayırlı olsun. Kargo işinide sana sürpriz bir şekilde yaptım değilmi. Merak ettim tam olarak ne kadar aldılar. Eve teslim 45- 50 tl olur demişlerdi bana..
Teşekkür ederim abi. Kargo da iyi oldu valla, 51 tl tutmuş. Sadece lastikler bana verdiğin linktekilerden değil ama benzeri. Problem değil :) Tekrar teşekkürler Ahmet Abi.

Teşekkür ederim abi. Kargo da iyi oldu valla, 51 tl tutmuş. Sadece lastikler bana verdiğin linktekilerden değil ama benzeri. Problem değil :) Tekrar teşekkürler Ahmet Abi.

Ben teşekkür ederim. Ama o linki verirken o kadarda dikkat etmiştim. Bilerk yapmam böyle bir şeyi atladığım nokta olmuş. Yaşlandım artık:)

Estafurullah Ahmet Abi :)

Bu arada birşeyi daha farkettim; bu lastikler harbiden sertmiş yaw. Lastikçi takarken baya zorlanmıştı. Bir de taktırdığım andan beri en hızlı 80km ile gittim, buna rağmen inanılmaz ses geliyor. Çıkan lastikler Kumho kış lastikleriydi, hatta kar lastiği, onlarda yarısı kadar bile ses yoktu. Demekki Bridgestone Potenza'lar böyleymiş :) Kullandıkça göreceğiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt