Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lastik arıyorum... 225-45-17

Konu, 'Arıyorum' kısmında d_darko tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Merhaba arkadaşlar. Aracıma Seat Top Sport jantlar almıştım. Şimdilik üzerinde kış lastiği var, Kumho 215-45-17 KWN 7401 modeli. Tahminen 1000km kullanılmış ama lastikler çok temiz, sanki hiç kullanılmamış gibi. Üretim tarihi 29. hafta 07.

Güzel iki çift lastik arıyorum. Ultra Yüksek Performans sınıfından olursa daha mutlu olurum: Bridgestone potenza adrenalin, Michelin pilot sport3 vs vs olabilir. 225-45-17 de herhalde aracıma ve jantlarıma uygundur.

Kış lastikleri ile de ilgilenen arkadaşlar olursa takar yapabiliriz. Teşekkürler...

2. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Fatih numaranı özelden gonderebilirmisin?Yarın goruselim.....

3. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    lassa impetus sport kardeşim ince yanaklarda balona karşı koruması filan var bizzat bende var ve çukurlarda ve hızdaki performansını gayet beğeniyorum geçen kış onlarla atlattım diyebilirim ankaradapuhaha

4. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar... Başka fikri ya da önerisi olan var mı? Mehmet kardeş, sana pm attım.

5. eScape

eScape SCW Üyesi

365
    106
    43
    Aradigin ebatlarda Pirelli PZero Rosso var aracimda. Gayet memnunum. Ultra yuksek performans sinifina mi giriyor bilmiyorum ama performans sinifinda, onu biliyorum :)

6. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Fiyatları ne kadar piyasada? Siz kaça aldınız? Tecrübelerinizi yazar mısınız? Yumuşak mı, sert mi, ıslak/kuru yolda nasıl, yola tutunması vs vs.. ?

7. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    İkinci el, çıkma lastik satan yok mu acaba?

8. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Güncel

9. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
  10. Dedee

Dedee SCW Üyesi

694
    279
    63

4 adet 225 45 17 Brıdgestone Potenza Ultra Yüksek Performans lastiği satabilirim size, gayet iyi durumda. 400 tl. olur

Özelden mesaj atabilirsiniz..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş