Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik arıyorum... 225-45-17

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

d_darko

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Aracıma Seat Top Sport jantlar almıştım. Şimdilik üzerinde kış lastiği var, Kumho 215-45-17 KWN 7401 modeli. Tahminen 1000km kullanılmış ama lastikler çok temiz, sanki hiç kullanılmamış gibi. Üretim tarihi 29. hafta 07.

Güzel iki çift lastik arıyorum. Ultra Yüksek Performans sınıfından olursa daha mutlu olurum: Bridgestone potenza adrenalin, Michelin pilot sport3 vs vs olabilir. 225-45-17 de herhalde aracıma ve jantlarıma uygundur.

Kış lastikleri ile de ilgilenen arkadaşlar olursa takar yapabiliriz. Teşekkürler...

Fatih numaranı özelden gonderebilirmisin?Yarın goruselim.....

lassa impetus sport kardeşim ince yanaklarda balona karşı koruması filan var bizzat bende var ve çukurlarda ve hızdaki performansını gayet beğeniyorum geçen kış onlarla atlattım diyebilirim ankaradapuhaha

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar... Başka fikri ya da önerisi olan var mı? Mehmet kardeş, sana pm attım.

Aradigin ebatlarda Pirelli PZero Rosso var aracimda. Gayet memnunum. Ultra yuksek performans sinifina mi giriyor bilmiyorum ama performans sinifinda, onu biliyorum :)

Aradigin ebatlarda Pirelli PZero Rosso var aracimda. Gayet memnunum. Ultra yuksek performans sinifina mi giriyor bilmiyorum ama performans sinifinda, onu biliyorum :)
Fiyatları ne kadar piyasada? Siz kaça aldınız? Tecrübelerinizi yazar mısınız? Yumuşak mı, sert mi, ıslak/kuru yolda nasıl, yola tutunması vs vs.. ?

İkinci el, çıkma lastik satan yok mu acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt