Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik öneriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ortalama fiyat istersen dunlop sport maxx 1lira gibi olması lazım 225 40 18. kore malı lastiklerin arasında ise bugüne kadar kullandığım en güzeli syron du. kumhodan kat kat iyidir.

adrenalin r 001 yada s001 brigestone şaşmam

tabiki michelin..yada onun kardeşini alabilirsin...nexen...yani nexen'i de michelin üretiyor diyorlar...
eğer nexen'İ michelin üretiyorsa yani onun çocuğu ise..
golf sea gibi düşünmek lazım..

tabi hesaplı olsun istersen

bridgestone re001 adrenalin, kuru, ıslak herşeyde tek geçerim. Tek dezavantajı sert karakterli olması. Yuvarlanma direnci de diğer lastiklere göre düşük olduğu için son hız, ara hızlanma ve yakıtta fark yaratır.

Cok teşekkürler michelin pilot serisi aldım 350 liraya pek yorumlara bakamadım acele oldu biraz, jantda golf R jantı aldım beklediğim gibi olmadı ama genede iyidir pek foto cekemedim en yakın zamanda fotoları eklerim. Konu kitlenebilir tekrar sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt