Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik öneriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nri7

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biliyorum bu konuyla ilgili bi cok başlık acıldı ama sizinde görüşlerinizi almak istiyorum acil olarak, jant alacam alacağım jant belli lastik konusunda bi türlü karar veremedim. Bildiğiniz gibi kumhoyla michelin arasında ciddi bi fiyat farkı var Kumho ku31 650 700 arası bi fiyat aldım babamda bu lastiğe pek yanaşmadı michelin pilot serisiymiş galiba buna da tanesine 360 lira fiyat almış toplam 1440 lira en son babam nasıl istiyosan öle yapalım dedi bu farkı vermeye değer mi sizce? Bi de kumho yumurta yapma olasılığı daha az diyolar ve yaparsa o lastiği bulmak daha kolay ne yapmalıyım? (225 40 18)

kalıte farkını bılmem ama aradakı farkla 2 takım kumho alınır:)

arkadaşım michelin den şaşma kumho nexen gibi lastikler suda çok fena kayıyor önceki alfa aracımdan biliyorum. ama pilot maddi fazlaysa önerim michelin energy tabi jantına göre varsa.energy seriside çok muazzam bir lastik.birde pirellinin p 7 diye çok güzel bir lastiği olduğunu duydum karar senin hayırlısı olsun...

lastik insanın canını taşıyan parçasıdır aracın. lastikte ucuza kaçılmasına karşıyım :)

Biraz forumu takip ettim kumho için ıslak zeminde pek iyi denilmiyo sonucta lastik üstünde gidiyoruz. En iyisi cıkıp diğerlerinide fiyat almak herkese teşekkürler

TOYO T1R'da güzel diye okumuştum bi kaç yerde..

Hep soyledim yine soyluyorum; continental sport contact3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt