Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik çok sert

byg

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 225/45/17 pirelli lastik çok sert hiç esnemiyor buda arabanın alt takımına zarar verecek diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım

lastik basınçları yazın önler 34 arkalar 32 kullanıyorum şimdi sogukda önler 32 arkalar 30 kullanıyorum yumuşak sorun olmaması lazım 16 göre sert olucak ince yanak çukurlara dikkat:)

arkadaşlar 225/45/17 pirelli lastik çok sert hiç esnemiyor buda arabanın alt takımına zarar verecek diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım

valla abi ben pazartesi günü petlas snowmaster w651 aldım 4 tane, bu da aksine çok yumuşak geldi. ama güzel kış için, malum bizim buralar soğuk oluyo.
senin söylediğinin aynısı yaz lastiklerim için geçerliydi, çok sert olduğu için alt takımları düşünür olmuştum, seyir halindeyekn hep korkardım ama bilmiyorum ne yapmak gerek? arkadaşlar yardımcı olacaklardır zaten...

Brigstone kullansan ne derdin düşünemiyorum :eek:key: (Lastik Basınçlarını Düşürmeni Öneririm)

lastiklerin yeniyse sert bir lastik tercih etmişin ama eskiyse üretim tarihini kontrol et çok eskiyse özelliğini kaybetmiş olabilir yok lastikler yenise havasını 32 olarak kulan daha da düşürme balon riski fazlalaşır

arabanın üzerinde gelen lastikler.peki 50 yada 55 yanak taksam nasıl olur?yada tavsiye edebileceginiz lastik varmı?

Geri
Üst Alt