Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastiğiım Yarıldı

kısmetse yarın kaskodan paramı alcam.kardesım
1)kaskoya jant lastık olarak ıslı olması lazım.sen ne olarak ıslettın.
2)jant lastık ıslı ıse ya anlasmalı bı servıse gıdıp exper cagırıcan yada experın adresını alıp kendın gıdıcen.
3)hıc bı ıslem yaptırma jant lastıge ve resımlerını cek.
4)1 adet beyaz kagıda beyan yaz ımza falan fotolarıda expere verdınmı jant lastık olarakta ıslı ıse paranı alırsın.

senden fatura veya aldıgın yerden kaselı yazı ısterler.sen aldıgın yerle gorus fıyatı bıraz yuksek tut kı yıpranma payından az etkılen.

ben jant lastıkolarak ıslettım ve 1600 tl aldıgım jantlarıve lastıgı kaskoya 1850 tl olarak yazdırdım.benden exper aldıgım yerden belge ıstedı(fatura verme )kaselı 1 yıl once aldıgım ıcın jantlar takım olarak satılıyo 2 adet satılmıyo dedım ve takım fıyatına 2000 tl on ıkı lastıkolarak ta 350 tl ımzalı belge aldım ve expere verdım.bana donus yaptıklarında 17 sınde 1350 tl odeme nız hesabınıza yatıcak dedıler.

açıklaman için sağol ogün benimkiler ztn orjınali bakalım yarın doğusa gitcem

ha ozman sıkıntı olcagı zannetmıyorum.bı beyan yeterlı abı bıde exper tanıdık vardır onların.

abi arabayı aldığında üstündeki jant ve lastik ise kaskoya girer sonradan ise ve kaskoya işletmediysen karşılamazlar...

teşekkür ederim arkadaşlar
birde tekerleklerin ikiside değişmesi lazım fln dediler sağlam olan lastiğinide değiştirmelisin aradaa fark olmasın gibisininden ne dezavantajı olur bilen varmı

Yücel geçmiş olsun..bildiğim kadarıyla,eğer kasko anlaşmanda bu seçenek yok ise kasko karşılamaz diye biliyorum...

teşekkür ederim arkadaşlar
birde tekerleklerin ikiside değişmesi lazım fln dediler sağlam olan lastiğinide değiştirmelisin aradaa fark olmasın gibisininden ne dezavantajı olur bilen varmı

yol tutusu farkı olabilir birde araç bir tarafa cekmeye baslar abi bencede değiştirmişken karsılıklı değiştir

Geri
Üst Alt