Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastık ve teyp

layemut

Kayıtlı Üye
merhaba seat severler arkadaslarım.
yenı ve guneslı bır gune baslarken kafamda olusan bazı soruları sıze aktarmak ıcımı rahatlatacaktır:

1-bende kullanım kılavuzu veya kıtapçık bulunmamakta. acaba bu teybın kullanım kılavuzu olan arkadaslar burada paylasabılır mı? eger bu mumkun degıl ıse acaba bu teyp uzerındekı dugmeler ne ıse yarıyor. bazıları cozdum ama tam olarak anlayabılmıs degılım.

2-arka taraftakı hoparlore ses nasıl verebılırız. muhakkak kı teybden yapılıyordur ama bulamadım.

3-lastıkler ıle ılgılı; arabada 195 65 15 lastıkler bulunmaktadır. ben bu lastıklerı 195 60 15 yapsam yanı yanlıs bır tabır degılse dudakları ıncelsem ne olur? yanı eksılerı ve artıları ne olur. yakıtta barız dusme olur mu?

4-lastıklerle ılgılı; yaz lastıgı alacagım ve malum turkıye yolları, acaba hangı marka lastık uygun olur. oncelıgım konfordur ama dıger alanlarda da kotu olmasa en ıyısı. mısal ses vermez ıcerıye ama yol tutusu kotu olursa onun da anlamı olmaz.

cevaplar ıcın tesekkurler...

orjınal teyp ın sol kosesınde bal ve fad dıye ayar yerlerı var ordan ıstedıgın hoparlöre ses verebılırsın lastık konusunda pek bılgım yok

195/60/15 Pirelli Cinrurato P6 alın, isteklerinizin hepsini karşılarsınız.

ahmet kardeşim stella modelinde arka kapılarda hoparlör mevcut değil.

abmnfm.jpg

Aslını sorarsan benim pek müzik sistemlerine ilgim yoktur. Kendi müzik çalarımıda da koyuyorum CD'yi, dinliyorum.

Ben de halen bazı tuşların ne işe yaradığını bilmiyorum. Onun için küçük bir çalışma yaptım. Böylelikle ben de öğrenirim. Gerçi bazı müzik çalarlar kasetli ama konsol aynı sanırım. Bonus olarak klima konsolunuda numaralandırdım bilmeyenler için.

1- Radyodayken frekans bandını ayarlıyor ki ülkemizde FM.
2- Radyoya geçmek için.
3- CD çalara geçmek için.
4- 6lı CD kutusu bağlantısı olanlar için CD değiştirme tuşu.
5- Bass ayarı için. İki kere tıklarsanız left-right (sağ-sol) hoparlör ayarı. (9 numaralıdan değiştiriliyor.)
6- Fad Treb ayarı için. İki kere tıklarsanız ön-arka.(9 numaralıdan değiştiriliyor.)
7,8 - Radyo arama ve parça değiştirme, uzun basılırsa parça geri alma.
10,11,12 ve 13 hakkında hiç bilgim yok.

Klima da ise bildiklerim
14- Buğulanma önlemek için kışın buna basıyoruz.Camlara hava üflüyor.
15-
16- Klimayı açıp kapatıyor.
17,18- Sıcaklık derecesi ayarlamak için
19,20- Üfleme şiddetini ayarlamak için
21- Üste bir yere hava gönermek için sanırım :)
22- Karşıdan yüzünüze hava üflemesi için
23- Ayaklara hava üfleme
24- Tam bilmemekle birlikte arabanın içindeki havayı sürekli değiştirmek için sanırım.

Arkadaşlar yanlış bilgilerim olabilir. Daha iyi bilenlerden yardım bekliyoruz artık

gerçi ben yukardaki çalışmayı yaparken cezmi abi aydınlatmış asıl problemi, sayfayı yenileyince gördüm..

tesekkurler. hoparler yerı var ama ıcının bos oldugunu bılmıyordum:)

tesekkurler alı bey. stellada otomatık klıma yok. ve teyb kaste calar benım. bazı tusları aynı ama...

tesekkurler ama pırellı benım ıcın ıyı bır secım degıl. ayrıca ılgılı ısenız bu ayarları 65 den 60 a cektıgımde yakıt noktasında ve cekıs yanı performans konusunda sıkıntı yasar mıyım?

aracında çelik jant varsa 205/60/15 kullan hem görüntü hem konforun artar tabii yakıtta fakat ne kadar hissedersin bilemem

Geri
Üst Alt