Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lassa Phenoma Yeni Desen ve Yeni Değişim Kampanyası

alican

Kayıtlı Üye
Performans şimdi kontrol altında

Lassa'nın en yeni performans lastiği Phenoma, spor araçlar ve sportif sürücüler için tasarlandı. Hem ıslak hem de kuru zeminde mükemmel yol tutuşu ile limitlerde sürüş sunuyor. Phenoma, ani manevralara verdiği hızlı cevaplar ve mükemmel fren yeteneğiyle kullanıcısını hayran bırakacak nitelikte.

Yüksek Silikalı Sırt Karışımı sayesinde her türlü zeminde yola sıkı sıkıya tutunan Phenoma kullanıcısına hem virajlarda hem de ani direksiyon hareketlerinde güven verir.

Yüksek Dayanımlı Yan Katlar sayesinde Phenoma''''nın çekiş performansı, virajlardaki yanal dengesi ve dış etkilere karşı dayanıklılığı artırılmıştır.

İnceltilmiş Jant Yastığı sayesinde, hem lastik hafifletilmiş hem de yuvarlanma direnci azaltılmıştır ve en önemlisi jant lastik uyumu artırılmıştır.

Ek Naylon Sırt Katı Phenoma''nın yüksek hızlarda dengeli olmasını sağlar. Ayrıca sırt karışımıyla uyum içerisinde çalışması için tasarlanan bu kat yuvarlanma direncini azaltır.

İkiz düz bloklar Phenoma''nın sportif sürüşte sıklıkla gerçekleşen ani manvralara anında cevap için tasarlanmıştır. Böylelikle direksiyon hassasiyeti artırılmış, sürücünün manevra talepleri anında yola yansıtılabilmektedir.

Z oluk tasarımı lastiğin aşırı ısınmasını engeller, bu sayede karışım maksimum yol tutuş gösterecek ısıda tutulmuş olur. Öte yandan lastiğin sırt bölgesindeki en büyük bloğun esnekliğini artırarak yola kolay adapte olmasını sağlayan Z oluklar, yağışlı havalarda su tahliyesi fonksiyonu sayesinde suda kızaklamayı engeller.

Çevresel 3 adet geniş ana oluk ve yanal oluklar sayesinde suda kızaklama risk en aza indirilmiştir.

Lassa nın yeni başlayan bir kampanyasını söylmek istiyorum arkadaşlar,
Lassada 16 Mayıs 2011 tarihinden itibaren aynı anda en az dört adet binek veya 4x4 lastik satın alan müşterilerimiz memnun kalmadığı takdirde 60 gün içinde iade imkanı yakalıyor.

Bilgi için tşkler lassanın bu lastıgı bır bucuk ay once bır abımız tarafından onerıldı ama fıyatları brıdgestoneden bıle pahalı

Bilgi için tşkler lassanın bu lastıgı bır bucuk ay once bır abımız tarafından onerıldı ama fıyatları brıdgestoneden bıle pahalı
yanlışınız var bridgestone dan pahalı olamaz istediginiz ebatları bana bildirin ben size fiyat veriyim.

Geri iade için gerekli prosedür nedir acaba?
satın aldıgınız lastigin faturası ve yol yardımı kartını getirmeniz yeterli olucaktır.
isterseniz para iadesi isterseniz baska bir lastik alabilirsiniz yerine

yanlışınız var bridgestone dan pahalı olamaz istediginiz ebatları bana bildirin ben size fiyat veriyim.

satın aldıgınız lastigin faturası ve yol yardımı kartını getirmeniz yeterli olucaktır.

Bızım baktıgımız ebat 225-45-18 brıdgestonede daha ıyı fıyat almıştyık.

bizim arabaların ebadında yoktu herhalde.. Ama olursa da fiyatını öğrnmiş olalım..

60 günlük kullanımı iade ederken düşülüyormu?

merhaba alican bey lassa lastiği ticari araçlarımızda hep memnuniyetle kullanırız.bu bahsettiğiniz lastiğide çok beğendik.acaba aracımın şu an üzerinde olan 7000km lik bristone lastiği alıp bunlarla takas şansınız varmıydı?

Bızım baktıgımız ebat 225-45-18 brıdgestonede daha ıyı fıyat almıştyık.
225/45R18 ebatlarında
Lassa Phenoma - 390 TL
Bridgestone S001 - 510 TL
Bridgestone Adrenalin R002 - 485 TL
Bridgestone Adrenalin R001 - 475 TL

bizim arabaların ebadında yoktu herhalde.. Ama olursa da fiyatını öğrnmiş olalım..
Su anda 195/55R15 ebatlarında üretim yapılmadı fakat yapılıcaktır.
60 günlük kullanımı iade ederken düşülüyormu?
Hayır hiç bir ücret düşülmüyor faturadaki aldıgınız fiyat ne ise onu geri alabiliyorsunuz.
merhaba alican bey lassa lastiği ticari araçlarımızda hep memnuniyetle kullanırız.bu bahsettiğiniz lastiğide çok beğendik.acaba aracımın şu an üzerinde olan 7000km lik bristone lastiği alıp bunlarla takas şansınız varmıydı?
malesef öyle bir şansımız yok olsa seve seve yardımcı olurdum

Geri
Üst Alt