Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lassa impetus sport 225 *45*R17 aldığım fiyat !!

yazlık lastik kışın hem sorundur kardeşim bence en azından önlere 2 tane al taksitte yapıyolar zaten allaha emanet ol

artık alıcaz önlere iki kışlık napalım:(

evet bu serbest piyasa sartlarında baya araştırıp almak lazım ürünü ama huyum kurusun hiç sevmem girdigim bi magzadan cıkmayı :mad:

önlere 2 tane alcam ne tavsiye edersiniz peki ve fiyat konusunda bilgisi olan arkadaşlar burdan paylaşabilirmi....:D

ben gecen martta aldım 18 ini 225-40-950 tl.ama tavsiye etmem cok yol sesi yapıyor.kamyon gibi gidiyorsun ugultulu

valla arkadaslar yanlıs anlamayın ama bu lastıkler bıraz fazla pahalı degılmı?bızım meslekte olabıldıgınce masraftan kısarız(Munubuscuyumde)..Bu mantelıteyle yola cıkaraktan benım leona contınental aldım cıkma...4 tanesını 200 lıra bı rakam tuttu..lastıkcım ıle tahmınen 4 yıldır alıs verıs yapıyoruz...lastıklerde balans vs sorun yok..dıs derınlıgı ondekı ıkı tanenın 6,00 mm arkalar 5,50 mm ...yanılmıyorsam sıfırıda 7,00-7,50 mm cıvarı..contınantal sport contackt 3 olması lazım ısmı yanlıs yazmıs olabılırm:)boyle alternatıflerede ara bır bakın derım..

zincir takmayacaksan ki o jantlara takma bence iskitlerde migrosu geçince sağda buyuk lassa bayisi var orta yaşlarda bi abi var ben geçen ay ondan aldım
hoş sohbet iyi bi esnaf bi görüş istersen kartı vardı ama nerde bilmiyorum şuan

Hakan impetus sportlar artık üretilmiyor. şu an piyasadakiler de artanlar olup bekleme sürecine girmiş olanlar. Lassa'da impetus sport yerine phenoma tercih etmende fayda var. Yanal yüklerdeki ekstra takviyeleri ile daha iyi seviyelere gelmiş. seni yere tutan en önemli kısım lastiklerin.

Ama önlere en ucuzundan 2 kışlık lastik alman çok daha doğru olur. en kötü kış lastiği, en iyi yaz lastiğinden daha iyidir. ben istanbulda yaşadığım için kışlık lastikleri pek önemsemiyorum, ama kar ve buz olayının daha yoğun yaşandığı bir bölgede yaşasaydım bu detayı atlamazdım.

Geri
Üst Alt