Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Laptop tavsiye?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet abi bu iyimiş ekran kartı 2gb harici diyor harici nasıl oluyor?

Abi çok güzelde çok para ya 2000 lira olsa belki düşünebilirim de 2500 veremem malesef yoksa özellikleri çok iyi cidden

haftasonu bilemedin 2. haftasonu % indirim günleri oluyor o zaman 2000-2100 tl aralığına iniyor. takip et ve sabah erken git karar verirsen çünkü ben saat 11 de aldım saat 1 de bütün mağazalarda tükenmişti :) kesinlikle pişman olmazsın...
he birde şunu belirteyim evde servis imkanı var eve gelip tamir ediyor servisi parçayı bile evde değiştirebiliyorlar... :)

dahili kartlar işlemciden yada ramden kullanırlar buda ram yada işlemci performansını düşürür... o yüzden daima harici alınması gerekir... benim pc de ram dikkatinizi çekmiştir özelliklere göre düşük görünebilir ancak sadece 50 tl ile 4 gb daha ram koyabilirsiniz...

haftasonu bilemedin 2. haftasonu % indirim günleri oluyor o zaman 2000-2100 tl aralığına iniyor. takip et ve sabah erken git karar verirsen çünkü ben saat 11 de aldım saat 1 de bütün mağazalarda tükenmişti :) kesinlikle pişman olmazsın...
he birde şunu belirteyim evde servis imkanı var eve gelip tamir ediyor servisi parçayı bile evde değiştirebiliyorlar... :)

dahili kartlar işlemciden yada ramden kullanırlar buda ram yada işlemci performansını düşürür... o yüzden daima harici alınması gerekir... benim pc de ram dikkatinizi çekmiştir özelliklere göre düşük görünebilir ancak sadece 50 tl ile 4 gb daha ram koyabilirsiniz...

Teşekkür ederim takibe alayım o zaman :)

ben yeğenime aldırdım bir tane biraz tesadüf oldu

tknosa-turuncu ürün
casper 1317 tl

i5 değerini hatırlamıyorum
8gb ram
1 gb ekran kardı
500gb harddisk

sende turuncu ürünlere bir bak

Dostum evinde dogalgaz kalarifer yoksa bu birebir :D:D:D
Pavilion DV7-6B00ET (A2T95EA) HP DÜNYASI Fiyatları Kampanyalı Laptoplar En Ucuz Dizüstü Bilgisayar Modelleri Netbook Fırsatları Notebook Avantajları

Şaka bir yana ben bundan kullanıyorum diger hp modellerinede baktım cook ısınıyor programlarda oyunlarda tavsiye etmem..
Ama bunu tavsiye ederim

En ucuz LG R590-U ARZ1BT Dizüstü bilgisayar - Fiyatları, Dizüstü, Laptop, Notebook fiyat

Benim şu an kullandığım da öyle yeterince ısıtma görevi gördü :)

migrosta bu hafta sonu % 20 elektronikte indirim var

ben yeğenime aldırdım bir tane biraz tesadüf oldu

tknosa-turuncu ürün
casper 1317 tl

i5 değerini hatırlamıyorum
8gb ram
1 gb ekran kardı
500gb harddisk

sende turuncu ürünlere bir bak

Teşekkürler takibe aldım

sony ve lenovo nun i5 olanlarını kullanıyorum ıkısıde sorunsuz 6 aydır. hp ve toshıba sakın alma derım cok ısınıyo ben ıkısınıde 2şer gün kullandım ve ıade ettım tekrar

Sana tek tavsiyem özelliklerine kanıp makinayı alma.. servis ağına dikkat et ugrastırmasın seni sonra.. bnde toshiba satellite A500 var gayet memnunum 1 senedir kullanıyorum hala ilk günkü gibi hızı..

HP cok sorunlu aman diyim. Bilgisayar konusunda tercihini ya ucuz bir markadan yap yada almisken en iyisini almaya calis derim.

Ben bilgisayar olarak artik MacBook Pro kullaniyorum, oyun olarak PS3. PS3 u oyun konusunda bilgisayarlardan katkatdaha iyi buluyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt