Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Laptop Arıyorum???

benim 2004 üretimi Acer'ım hepsine bedel 9 sene olmuş yuh :D ve maaşallah.. Ama bu ara takip edebildiğim kadarıyla fiyat performans açısından makul olan Lenova :eek:key:

benim 2004 üretimi Acer'ım hepsine bedel 9 sene olmuş yuh :D ve maaşallah.. Ama bu ara takip edebildiğim kadarıyla fiyat performans açısından makul olan Lenova :eek:key:
Iphone 2 de oldugu gibi teknolojik aletleri bole
uzun sure kullananilmene hayranim:) ama cok guzel bisey mesela bende bu telefona verdigim parayla jant lastik alabilirdim (caktirma kafama tukureyim diyorum keske jant alsaydim:))

Iphone 2 de oldugu gibi teknolojik aletleri bole
uzun sure kullananilmene hayranim:) ama cok guzel bisey mesela bende bu telefona verdigim parayla jant lastik alabilirdim (caktirma kafama tukureyim diyorum keske jant alsaydim:))

Sorma Onur 2g'de hiç bir programı çalıştırmıycak bu gidişle yazılım desteği kalkalı 2 sene oluyor jailBreak, whitedoor filan idare ettik bu zamana kadar ama bu gidişle sms bile gönderemiycem diye korkuyorum acil olarak 4s yada 5E geçiş yapmam lazım.. Hayırlısı bakalım şu işler bi yoluna gireydi..

Sorma Onur 2g'de hiç bir programı çalıştırmıycak bu gidişle yazılım desteği kalkalı 2 sene oluyor jailBreak, whitedoor filan idare ettik bu zamana kadar ama bu gidişle sms bile gönderemiycem diye korkuyorum acil olarak 4s yada 5E geçiş yapmam lazım.. Hayırlısı bakalım şu işler bi yoluna gireydi..
Ver jantlarini vereyim 5 i dicem ama ...:)Telefon bos is ama Allah gonlune gore versin abi once ev ekonomisi:)

Sahibinden az kullanılmış cillop gibi 4s 32gb beyaz cihaz var diye bağırıyoruz da duyaramiyoruz kendimizi...:)

Geri
Üst Alt