Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Laptop Arıyorum???

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
arkadaslar kalıtelı bır laptop arıyorum. asus i7 lere bakıyorum suan ama pek pıyasa ne durumda bılmıyorum ılk laptopum olucak pıyasada fırsat duyan goren varmıdır? yada kullanıp memnun kaldıgınız yada kalmadıgınız modeller varmıdır yardımlarınızı beklıyorum. oyun oynanabılıcek öle yuksek oyunlar degıl cok ısınmayan bole yatagmın ıcıne gırıp rahatca ınternete gırıp oyun oynayabılcegım bır laptop arıyorum :)

ben asus k53sv kullanıyorum i5 cok memnunum oneırım aynısını bulamayabılırsın ama aynı ozellıklerde 1400-1500lıraya bulabılırsın vatan ındırımlerını beklemenı tavsıye ederım :eek:key:

Asus N serisi iyidir bende kullanıyorum. Lakin pek kalmadı piyasada ve fiyatlar uçmuş.

pcdepo.comu takıp et kardesım bnm arkadasım asus i5 işlemciliyi 2500 tlye tık para aldı ben ordan msi g620dxi 1.820 liraya aldım özellikleri i7 nvidia gt 555 2 gb ekran kartı 8gb ram 750gb harddısk ve 1 sene oldu alalı :D

laptop mu arıyorsun yoksa ultrabook mu
bende hem performans hem konfor arıyorsan lenovo ultrabooklara bak
kesinlikle pişman olmazsın....
birde gidip laptop alıcam diye 15" üstü cihazlara bakma 15" bile fazla 14" olması en avantajlısı
takla attır yuvarla hamuda kaldır hertülü işini görür
laptop dediğin zaten pratik ve kullanışlı olmalı
bunun yanında da sana pil ömrü vadetmeli ki heryerde şarja takmak için priz aramamalısın
kasası sağlam olması gerek
menteşeleri de monitoründen tuttuğun zaman açılmadan kaldırabilmen gerek
klavyesinde numpad olması da benim için çok iyi bir artıdır...

çok hayvanvari bişeyde arıyorsan alienware m17x veya m15x lere bakabilirsin :)

Ben ASUS N 53 J Kullanıyorum Çok memnunum

Mimarlikla ilgili programlari rahat bir sekilde calistirabilcegini dusunudugum icin sony vaio aldim.Aslanlar gibi calisiyor 3 senedir bataryasi tam 2 bucuk saat gidiyor. Cok memnunum.Eskirse gene sony alicyam.

Geri
Üst Alt