Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Land Rover

beklentileriniz nedir araçtan o önemli bence..herkesin cebindeki paraya göre beklentisi farklıdır. siz 45 bin TL'yi 6 yaşındaki bir araca verirken, ben sıfır Bocanegra almayı tercih ederim mesela :)

Gayet güzel ama dizel otomatik birşeyler bakıyorum uzun yol yapıyorum çünkü öyle olsaydı Bocanegra yerine Scirocco'mu satmazdım... =)

kardeşim mert abiyi ara..mercedes bmw land mini hepsiinin içinde artık..bi soruşturur en azından nasıldır diye serviste
ayrıca kız arkadaşımın annesinde vardı çok memnundu 100.000 km olduğu için sattılar

land rover ın bu modeline bi ısınamadım başka alternatifler olabilir bu fiyata

tamam o zaman ;) ben oldum olası bu tür araçları sevmediğim için yorum yapıp kafanızı bulandırmak istemem. inşallah içinize sinerek kazasız belasız günlerde kullanırsınız ;)

Gayet güzel ama dizel otomatik birşeyler bakıyorum uzun yol yapıyorum çünkü öyle olsaydı Bocanegra yerine Scirocco'mu satmazdım... =)

ozaman farklı peki bu modellerin daha full lerivardıgaliba jant ı felan güzel duruyodu onlar daha değişik sanki :D

kardeşim mert abiyi ara..mercedes bmw land mini hepsiinin içinde artık..bi soruşturur en azından nasıldır diye serviste
ayrıca kız arkadaşımın annesinde vardı çok memnundu 100.000 km olduğu için sattılar

Kardeşim çok saol kafam çok karışık haftasonuna kadar arama almam gerekiyor yoksa bizimkiler tatile çıkıyor ben istanbuldayım arabasızlık zor dizel de şart artık... =)

Kardeşim çok saol kafam çok karışık haftasonuna kadar arama almam gerekiyor yoksa bizimkiler tatile çıkıyor ben istanbuldayım arabasızlık zor dizel de şart artık... =)

huzur dizelde :) dediğim gibi ara mert abiyi...bugün yanındaydım hatta bitane 2.0d manuel vites x3 var.sahibi satacakmış bana söyledi de x3 düşünmediğim için bakmadım.bi onu da sor istersen belki uygun gelir fiyatı

ben volvoyu almadan bunlara bakmıştım ama içini pek beğenmedim :)

Geri
Üst Alt