Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Land Rover

gayet güzel arabalardır ama şehiriçindeki yakıt performansı ve ayrıca uzun yolda biraz basdığın zaman 1.6 leonunu hatırlatır sana

bunlar ekonomık araclar pek degıl ama ben begenmıyorum bunları ımkan varsa yenı jettea dıesel beklentılerı ıyı karsılıyor

rover simiyle kendini kanıtlamış bir marka freelander hoş bir araç insanalrın kolay kolay ısınamadığı bir gerçek...

benm bu araçtaki tek takıntım ilanda yazan 125 bg lik gücü..bir 4x4 için biraz az....buna göre bakmanı tavsiye ederim..
dizel olayı gerçekten güzel..4x4 ün avantajları var kışın dağa çıkabiliyorsun..
4x4 lerde istediğin zaman 4x2 yapabileceklerine bak bunda bu özellik var mı bilmiyorum..ama uzun yola giderken 4x4 ü 4x2 yaptın mı daha yakacaktır..
tavsiye ne edersin dersen bakmak lazım..alternatif çok

Herkese cok tesekkur ederim arabanin plakasini arastirdik 15 bin hasar cikti vazgectim simdi 45.000 tl ye dizel otomatik birseyler bakiyorum bu hafta almam lazim ama araba yok saka gibi...

Bakma dizel olduğuna yakışı çok bunların. Hatta çoğu kişi 2 çekere çeviriyor az yaksın diye.

dou sag taraftada surtme var resımlerde gozukuyor.Temiz güzel bir cihaz sana yakısır.

doukan cok guzel arac ama 2.0 dizel 112 hp olmasi beni cok sasirtti. teknik verilerini bilmiyordum bu aracin; simdi dikkat edince baya sasirdim.
0-100 14.5 sn diyo. skinti vermesin sonradan?

Land Rover'dan vazgeçtim 45 bine kadar dizel araç bakıyorum herkese iyi dilekleri için teşekkürler olmasanız yalan yere bu arabanın peşine düşücektim...

Koltukları çok rahatsız... Eğim ayarı olmadığı için nefret etmiştim bindiğimde... Öne düşecek gibi hissediyordum herdefasında... Gerisini bilemeyeceğim :)

Geri
Üst Alt