Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lancia thema

rockinrock

Kayıtlı Üye
Lancia-Thema-1.jpg

Lancia-Thema-2.jpg

lancia-thema-2012-hd-wallpaper-4.jpg

2012_lancia_thema_45_1600x1200.jpg

2012_lancia_thema_43_1600x1200.jpg

110311_l_thema01.jpg

Lancia-Thema-%C4%B0%C3%A7-Mekan.jpg

Motor:

5 ileri vitesli otomatik şanzımanla kombine edilmiş, 3.0 litre silindir hacimli V6 yapılı 239 HP’lik, 550nm Tork Multijet II dizel motor.

Aracın Türkiye başlangıç fiyatı 86.000€+masraflar.

chrysler 300 C hastası biri olarak aracı yakından gördüm tıpkı ikizi gibi olmuş ve hakikaten italyan estetiği aracı 300 C den farklı kılmış özelliklere bakarsak ve iç dekor chryslerden çok güzel olmuş ama kupa olarak eline su dökemez sonuçta hiç bir italyan almana kafa tutamaz...

chrysler 300 C hastası biri olarak aracı yakından gördüm tıpkı ikizi gibi olmuş ve hakikaten italyan estetiği aracı 300 C den farklı kılmış özelliklere bakarsak ve iç dekor chryslerden çok güzel olmuş ama kupa olarak eline su dökemez sonuçta hiç bir italyan almana kafa tutamaz...
alman derken cryslerdenmi bahsettin ?

alman derken cryslerdenmi bahsettin ?

Chrysler Anonim Şirketi 1925`te ABD`de kurulan daha sonraki yıllarda da Dodge markasını satın alarak 1930'lu yıllarda Amerika'nın en geniş servis ağına sahip markası haline gelen Detroit, Michigan merkezli otomotiv firmasıdır.
1980'li yıllarda Mitsubishi markası ile ortak üretimler yapmış ve iflasın eşiğinden Voyager-Grand modeli ile dönmüştür. Chrysler, Dodge, Plymouth ve Jeep markaları adı altında üretim yapmıştır. Dodge, Jeep ve Chrysler, 2000`Haziran'ında Daimler-Benz'in satın almasıyla Daimler Chrysler otomotiv grubunun parçası haline gelmişlerdir. Bu ortaklığın ilk ürünü de 2002 yılında 3 milyon km test edilerek piyasaya çıkartılan, Amerika'daki adıyla Liberty, Avrupadaki adıyla Cherokee dir. Firma 2007 yılında zarar ettiği için yüzde 80.1 hissesi 7.41 milyar dolara Cerberus şirketine satılmıştır. 2008 yılında başlayan ve 2009'un ilk aylarında devam eden küresel mali kriz sonucu 20.01.2009' tarihinde Fiat Chyrsler'in %35'ini aldığını ve anlaşma gereği bu hisse değerini %55'e çıkarma imkânının olduğunu duyurarak Chyrsler'i maddi sıkıntıdan biraz olsun kurtarmıştır.Fiat ise Ferrari ve Maserati modellerinin dışında Chyrsler'inde desteği ile ABD pazarını güçlendirmeyi planlamıştır.

chrysler amerikanla başlamış her türlü millete girmiş, ama sonuçta motoruna bakarım alman derken mercedes motorlu olduğundan öyle demiştim...

Geri
Üst Alt