Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lambooooo - 2

kaan hayırdır bunlar ne yaw insanın seata binesi gelmiyor. logolarımı değişsem faydası olurmuki :D

çok çok güzel kareler
teşk. butonunun yanına koyulması istenilen butona katılıyorum

arkadaşlar böyle bir aracı promosyon olarak bedava verseler,kesinlikle satamıyorsun binicen sadece ne olucak onu düşündüm ?
bir kere bu araca binmek için kesinlikle turkıyede yolumuz yok! kaskosu sıkı durun hesapladım yaşa gore yıllık 35 bin tl kadar çıkıyor vergisi yıllık 16 bin tl benzin deposu iki farklı 100 litreyi geçen deposu var ve sadece ve sadece fuul depoyla 250 km yol yapıyor.bakımlarını felan hiç katmıyorum düşünsenize boyle bır araca bu şekildde sahip oldugunuzu :)

arkadaşlar böyle bir aracı promosyon olarak bedava verseler,kesinlikle satamıyorsun binicen sadece ne olucak onu düşündüm ?
bir kere bu araca binmek için kesinlikle turkıyede yolumuz yok! kaskosu sıkı durun hesapladım yaşa gore yıllık 35 bin tl kadar çıkıyor vergisi yıllık 16 bin tl benzin deposu iki farklı 100 litreyi geçen deposu var ve sadece ve sadece fuul depoyla 250 km yol yapıyor.bakımlarını felan hiç katmıyorum düşünsenize boyle bır araca bu şekildde sahip oldugunuzu :)

Tr de bu aracı kullanıcak yol olmadığı fikrine katılmıyorum...istanbul içi dersen eyvallah :eek:key:

Geri
Üst Alt