Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lamb1 Egsoz arıza sorunu..

Erbay

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun aracı bılgısayara bağladım arkadasımın ıs yerınde , 2 tane arıza tespıt ettı biri fazla devır cevırme diğeri ise lamb1 sensoru. Aracın uzerındekı sensörler yenı degıstı bu arada. Konu ıle bılgısı olanlar varsa yardımcı olursa sevınırım. :)

fazla devır cevırme ıle ılgılı olan arızaya bsy dıyemıcem ama lambda arızası muhtemel oncesındede verıyodu dımı,komple egsozdan sonra lambdada okuma arızası verıyor genelde eger cekısten dusme yoksa bsy olmaz ama senın arabadakı yazılım barbaros abının ıstersen b ac sor yınede arızanın sebebı ne olabılır dıye

fazla devır cevırme ıle ılgılı olan arızaya bsy dıyemıcem ama lambda arızası muhtemel oncesındede verıyodu dımı,komple egsozdan sonra lambdada okuma arızası verıyor genelde eger cekısten dusme yoksa bsy olmaz ama senın arabadakı yazılım barbaros abının ıstersen b ac sor yınede arızanın sebebı ne olabılır dıye

Aracın eskı sahıbıyle telefonda gorustum , sıfır 2 tane sensor aldım 270 verdım dedı. Yazılımıda Ankarada Erhan Yücel(BoosteR) yaptım demıstı , Aracın eskı halınını bılmıyorum hanı bı performans kaybı yok gıbı ;) Acaba yazılımı Barboros abıyemı yaptırmıs olabılırler mı ?

Aracın eskı sahıbıyle telefonda gorustum , sıfır 2 tane sensor aldım 270 verdım dedı. Yazılımıda Ankarada Erhan Yücel(BoosteR) yaptım demıstı , Aracın eskı halınını bılmıyorum hanı bı performans kaybı yok gıbı ;) Acaba yazılımı Barboros abıyemı yaptırmıs olabılırler mı ?

Erhan Barbaros'un bayisi.

Fazla devir onemli degil ama lambda onemli cunku yakiti arttirir ve aracin fakire kalir Allah muhafaza motorda problem olur. Bu arda benim cuprada tanesi o para tutmustu hatta STI de 780TL:(

Geri
Üst Alt