Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lada niva 4*4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cezmi baba bende dedem dolayısıyla offroad olayına bir ara cok ilgiliydim suzuki vardı onda ardından cj5 aldı her ikisinide kullandım ama niva kullanmadım eğerki offroad amaçlı düşünüyorsan cj5 den başkasını tavsiye etmem ucuz olanı niva bu aşikar ama parça bulmak sağlamlık görünüş bakımından cj5 mükemmel yakıt konusu en önemlisi nivalar 1500 cc motor yanlış hatırlamıyorsam vergisi cok düşük yakıtıda cok az oradan bir adım geçiyor ama bu araçlar zevk amaçlı oldugundan zevkte tasarruf etmemek gerekirse wrangler bu yolun öncüsü bence

cezmi abi eğer arazi için düşünüyorsan büyük jantlı veya kalın lastikli olmasın alacağın niva. bizdeki lastikler 195 taban karda çamurda devrilmedikçe her yere tırmanıyor valla

Cezmi Abi Lada'sını aldı...

Abicim hayırlı olsun...

hadi hayırlı olsun cezmi baba allah zevkle kullanmak nazip etsin

hayırlı olsun Abi'm iyi günlerde keyifle kullanırsın inş.. :)

arkadaşlar araç bence gayet iyi durumda ufaf tefek işleri var zamanla yapılacak...resim çekemedim bunlar satılık ilanlarındaki resimleri.bir kaç değişiklikler yapıldıktan sonra sizlerle paylaşırım.

tek kaş bi Niva almışın Abi'm.. :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt