Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lada niva 4*4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abı bı ara konusalım bu konuyu buluruz malıyetten bahsedelım yeter kısa zamanda goruselım.

2 tane var abı bırı 91 bırı 01 .... 91 model olan ;
önde üç tonluk vinç motoru var müzik tesisatı var offroad jantları var özel yapım offroad jantlar var lpg var daha yeni servisten çıktı sıfırlanmıs kısaca .... 9 lıra (sevdıgım bır kardesımın abısınındır)
2001 model olan ıse tamamen orjınal arac kısaca cıllop 13lıraymıs ... 91 model olanı yakındanda gormeye gıderız ıstersen.

cezmi baba bende dedem dolayısıyla offroad olayına bir ara cok ilgiliydim suzuki vardı onda ardından cj5 aldı her ikisinide kullandım ama niva kullanmadım eğerki offroad amaçlı düşünüyorsan cj5 den başkasını tavsiye etmem ucuz olanı niva bu aşikar ama parça bulmak sağlamlık görünüş bakımından cj5 mükemmel yakıt konusu en önemlisi nivalar 1500 cc motor yanlış hatırlamıyorsam vergisi cok düşük yakıtıda cok az oradan bir adım geçiyor ama bu araçlar zevk amaçlı oldugundan zevkte tasarruf etmemek gerekirse wrangler bu yolun öncüsü bence

Cezmi abi bizde yazlıkta vardı 2 sene öncesine kadar.inan düz duvara tırmanıyorduk neredeyse.1.7 motordu ve yakıt konusunda kafamız çok rahattı.net bi rakam söyleyemem ama baya gidiyodu 1 depoyla.ayrıca çok sağlamdır lada nivalar.malum rusya koşullarına göre üretilmiş araçlar.şimdiden hayırlı olsun

cezmi baba bende dedem dolayısıyla offroad olayına bir ara cok ilgiliydim suzuki vardı onda ardından cj5 aldı her ikisinide kullandım ama niva kullanmadım eğerki offroad amaçlı düşünüyorsan cj5 den başkasını tavsiye etmem ucuz olanı niva bu aşikar ama parça bulmak sağlamlık görünüş bakımından cj5 mükemmel yakıt konusu en önemlisi nivalar 1500 cc motor yanlış hatırlamıyorsam vergisi cok düşük yakıtıda cok az oradan bir adım geçiyor ama bu araçlar zevk amaçlı oldugundan zevkte tasarruf etmemek gerekirse wrangler bu yolun öncüsü bence

niva nın parca bollugu ve fıyatları cıdden komık fıyatlardadır....

2 tane var abı bırı 91 bırı 01 .... 91 model olan ;
önde üç tonluk vinç motoru var müzik tesisatı var offroad jantları var özel yapım offroad jantlar var lpg var daha yeni servisten çıktı sıfırlanmıs kısaca .... 9 lıra (sevdıgım bır kardesımın abısınındır)
2001 model olan ıse tamamen orjınal arac kısaca cıllop 13lıraymıs ... 91 model olanı yakındanda gormeye gıderız ıstersen.

ömerim gün içinde konuşalım

Hayırlı olsun Cezmi abim satılık ilanlarına bi dalalım belki iyi bitane buluruz:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt