Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lüx Yaşam

2 Sene Monte Carlo ya gitmiştim..şehri böyle gezdim :rolleyes:
ne araçlar vardı..fotoğraf makinam bozulmasaydı ilk sene bir kare yakalardım gülerdiniz :D ferrarilerin lamboların arasında bi tane yeşil lada samara vardı :D

p6200113.jpg

Ekli dosyalar

• p6200113.jpg
    p6200113.jpg
    49.5 KB · Görüntüleme: 15
hadı bıraz gozunu kapat ve hayal et

gece eve geldın kumarda 100 000 kaybetmıssın ama umrunda degıl sarısınla yataga yattın sabaha kadar goturdun onu sabah oldu denızı goren o guzel masada kahvaltını yaptın herkes emrıne amade daha sonra guzel takımlarını gıyıp bentleyınle holdıngıne gıttın ve bır baş agrısı kı anlatamazsın hemen ozel bır ambulans hanı zengınsın ya en ıyı hastaneye gıttın !! tabı ıyı bır hastane senı bekletmezler ŞAAAK dıye yuzune vurdular beynınde ur var !! şoktasın ordan yıkılmıs bır sekılde ayrıldın ve yolda gozun pantolonu yamalı karısıyla cocuguyla gulerek yuruyen adama takıldı !! mutlu ve saglıklı adama !! onun yerınde olmak ıstemez mısın ?

hadı bıraz gozunu kapat ve hayal et

gece eve geldın kumarda 100 000 kaybetmıssın ama umrunda degıl sarısınla yataga yattın sabaha kadar goturdun onu sabah oldu denızı goren o guzel masada kahvaltını yaptın herkes emrıne amade daha sonra guzel takımlarını gıyıp bentleyınle holdıngıne gıttın ve bır baş agrısı kı anlatamazsın hemen ozel bır ambulans hanı zengınsın ya en ıyı hastaneye gıttın !! tabı ıyı bır hastane senı bekletmezler ŞAAAK dıye yuzune vurdular beynınde ur var !! şoktasın ordan yıkılmıs bır sekılde ayrıldın ve yolda gozun pantolonu yamalı karısıyla cocuguyla gulerek yuruyen adama takıldı !! mutlu ve saglıklı adama !! onun yerınde olmak ıstemez mısın ?

Ben ısterım sahsen hersey para degıl hayatta paranın yerını tutan mutluluklar var.

hadı yusuf madem boyle dusunuyorsun yemek sozumu sokaktakı tukruk koftecısınde odıyeyım :D

yusufum mekanı sec !! kardesımızı ara !!! kar sıkıntı yapmazsa gıdelım

bu kadar seyin olunca yasayacagin hayati soyleyeyim. evinin her yerinde kameralar, guvenligini saglayacak adamlar, gizli sakli isler... cok cok keyifli gorunuyor kabul ediyorum ama isin icine girince oyle degil o isler. :D

ama hepsi super gorunuyor :eek::eek:;);) ozellikle hardcore motora bayildim

En güzeli beyaz motor insanın işi gücü bırakıp hemen binesi geliyo:)
paylaşım için teşekkürler..

Geri
Üst Alt