Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen yardim

chocolate_zeki

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu ay içi araba alicaz 1.6 TDI CR Style 2011 model sunroof esp yok tcs var 2 parca local boya var el kadar biri sol arka camurluk biride sol arka kapida dogrultma ve local boyali bi arac var arkadaş 42.500 diyo son fiyatina sizce nasil almali miyim yoksa tsı yada fr mi bakmaliyim yakit bbenim için cok onemli onun için sıkısıp borc harc bu araci dusundum sizce ne yapmaliyim mantikli olan ney ne olur beni aydinlatin ve akil verin kullananlar memnun mu benzin ile arasinda fark varmi arac ile ilgili beni aydinlatirsaniz iyi olur

yakıt onemlıyse dızel al ama yok yakıt sorun degıl dıyosan kesınlıkle fr :eek:key: bu arada dsg sanırım aracdsglerın bır cogunda kavrama sıkıntısı yasanıyor alacagın arac mutlaka garantılı olsun

yakıt onemlıyse dızel al ama yok yakıt sorun degıl dıyosan kesınlıkle fr :eek:key: bu arada dsg sanırım aracdsglerın bır cogunda kavrama sıkıntısı yasanıyor alacagın arac mutlaka garantılı olsun
valla kardesim otomatik deyil sanirim yanliş yazmişim heralde tam olarak bilmedigim için

Hayırlısı olsun yıllık kaç Km Yaparsın bi arabadan ne beklersin onlarıda yazarsan arkadaşlar daha net yardımcı olacaktır:eek:key:

yillik bi 10000 km yaparim taş catlasin oda en fazla yapicak oldugum km arabadan beklentim az yaksin cok gezeyim ve güzel gorunum konfor lastik sesleerini içeriye almasin seri olsun sessiz olsun ariza vermesin isterim

tercih güzel yok borçlanmayım dersende 1.6 motor lpg li araçlara bakabilirsin yokıt değerleri gayet iyidir,,,

Benim araçla aynı özellikleri fiyatı iyi gibi geldi, benim araç 11000kmde bende 43 44 ten aşağıya vermek istemezdim. Ben bi depoyla 800 civarı yapıyorum basarsam 700km ama Manisa ufak yer sabahları işe 3km gidiyorum fazla yakıyo_Ortalamam 6.8 civarı gerçi daha 11000de ama azalırmı bilmiyorum

tercih güzel yok borçlanmayım dersende 1.6 motor lpg li araçlara bakabilirsin yokıt değerleri gayet iyidir,,,
evet 1.6 motoru da düsündüm ama 8. valf ve sanruuf lu modeli yok 1. adet var sahibindende tam istediklerim gibi ama 38.500 istiyo bide 8 valf ondan korkuyorum

Geri
Üst Alt