Lütfen yardim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Lütfen yardim

chocolate_zeki

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu ay içi araba alicaz 1.6 TDI CR Style 2011 model sunroof esp yok tcs var 2 parca local boya var el kadar biri sol arka camurluk biride sol arka kapida dogrultma ve local boyali bi arac var arkadaş 42.500 diyo son fiyatina sizce nasil almali miyim yoksa tsı yada fr mi bakmaliyim yakit bbenim için cok onemli onun için sıkısıp borc harc bu araci dusundum sizce ne yapmaliyim mantikli olan ney ne olur beni aydinlatin ve akil verin kullananlar memnun mu benzin ile arasinda fark varmi arac ile ilgili beni aydinlatirsaniz iyi olur

atay78

Kayıtlı Üye
yakıt onemlıyse dızel al ama yok yakıt sorun degıl dıyosan kesınlıkle fr :eek:key: bu arada dsg sanırım aracdsglerın bır cogunda kavrama sıkıntısı yasanıyor alacagın arac mutlaka garantılı olsun

chocolate_zeki

Kayıtlı Üye
yakıt onemlıyse dızel al ama yok yakıt sorun degıl dıyosan kesınlıkle fr :eek:key: bu arada dsg sanırım aracdsglerın bır cogunda kavrama sıkıntısı yasanıyor alacagın arac mutlaka garantılı olsun
valla kardesim otomatik deyil sanirim yanliş yazmişim heralde tam olarak bilmedigim için

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hayırlısı olsun yıllık kaç Km Yaparsın bi arabadan ne beklersin onlarıda yazarsan arkadaşlar daha net yardımcı olacaktır:eek:key:

chocolate_zeki

Kayıtlı Üye
yillik bi 10000 km yaparim taş catlasin oda en fazla yapicak oldugum km arabadan beklentim az yaksin cok gezeyim ve güzel gorunum konfor lastik sesleerini içeriye almasin seri olsun sessiz olsun ariza vermesin isterim

REİS38

Kayıtlı Üye
tercih güzel yok borçlanmayım dersende 1.6 motor lpg li araçlara bakabilirsin yokıt değerleri gayet iyidir,,,

Badoo

Kayıtlı Üye
Benim araçla aynı özellikleri fiyatı iyi gibi geldi, benim araç 11000kmde bende 43 44 ten aşağıya vermek istemezdim. Ben bi depoyla 800 civarı yapıyorum basarsam 700km ama Manisa ufak yer sabahları işe 3km gidiyorum fazla yakıyo_Ortalamam 6.8 civarı gerçi daha 11000de ama azalırmı bilmiyorum