Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lütfen yardım

Satmayı asla düşünmüyorum, hatta arabayı keyfe keder başka bir renge boyatacağım. Benim öğrenmek istediğim bu belirttiğim seçenekleri nerede görebilirim... ?

Yanlış anlama Onur kardeş, tamamen senin için konuşuyorum. Paranı boşa harcamanı istemem... Hiç değilse signo al da 100 bg ile daha seri bir aracın olsun, spor hale getirdiğinde daha çok zevk alasın diye... Ha, aracın çok çok temizdir birşey diyemem...

Geç oldu ama şöyle başlayayım;

Ebay.de' den cupra direksiyon simidi bulabilirsin. Parça numarasını ise otokat.com adlı siteye üye olup oradan öğrenebilirsin. Parçayı bulduktan sonra getirtmek kalır ki en zoru bu... Servisten istesen senden epey bi zaman isteyecekler çünkü TR' de bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda olan araca ait parça arıyorsun...

Yurtdışından gurbetçi akraban vb gelir ise onlarla getirtebilirsin.

Tampon konusunda iyi bir tamponcuya bakalitten görsellik için Cupra'ya benzettirebilirsin çıkma bi tampon alıp, ama bakalit sağlam olmaz söyleyeyim.

Koltuk için de monza gibi firmalara ait yarış koltukları var. Orijinal Recaro çıkması bulabilir misin bilmem, Cordoba 2.0 SX'lerde (6k kasa), İbiza Cupra2'lerde o tarz koltuklar mevcut, belki istanbulda bulabilirsin.

Boya konusunda ise aracın ne renk bilmiyorum, parlak veya mat kaplama düşünebilirsin, boyatmaktan ucuza gelebilir.

Bunlar senin taleplerin doğrultusunda tavsiyelerim. Tahminimce minimum 3000 TL ile çıkarsın bu işlerden... Gönlünce olması dileklerimle...

Bu arada, bu tarz bi araçta bu işlere girişeceksen aracın döşemelerini söküp ses ve ısı yalıtımı yaptırmanı (bkz. bir kaç konu var forumda), göğüs, kapı içi gibi parçaların bağlantılarını güçlendirip sesleri azaltmayı da tavsiye ederim, hiç değilse sürüş keyfin biraz olsun artmış olur, ufak kasislerde takır-tukur sesleri ya da yol seslerini duymamış olursun.

Geri
Üst Alt