lütfen yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

lütfen yardım

onuronat

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben aracıma baştan aşağı yeni bir görünüm kazandırmak istiyorum ama istediğim ürünleri nereden nasıl bulacağımı bilmiyorum. örneğin 2001 ibizam için yeni bir direksiyon simidi arıyorum, ön koltukların şeklini değiştirmek istiyorum (adını bilmiyorum ama hani şöyle insanı yanlardan saran tiplerden) ayrıca ön ve arka tamponları da değiştireceğim, ne tür seçenekler var bunları nereden görebilirim?

özetle, kendi zevkime göre direksiyon simidi, ön koltuk ve tamponları görüp karar verebileceğim neresi var? internet sitesi veya istanbul avrupa yakasındaki yerler olabilir...

şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

yukcell88

Kayıtlı Üye
Satarken geri sökecek misiniz? Stella zor bir tercih bu kasa arayanlar için, dolayısıyla boşa yatırım yapmayın...

onuronat

Kayıtlı Üye
Satmayı asla düşünmüyorum, hatta arabayı keyfe keder başka bir renge boyatacağım. Benim öğrenmek istediğim bu belirttiğim seçenekleri nerede görebilirim... ?

D

DİKKAT

E-Posta Onayı Bekliyor
Söyle yanlardan saran koltuklara spor koltuk denir (; ufak biseylerle degisik bir gorunum
Elde edebilirsin simdiden kolay gelsin

memet_one

VİP Üye
Administrator
Lütfen daha ayrıntılı yardım alabilir miyim?
Sponsorumuz olan meriç otoyla görüş ilk önce onlar elinden geldiğince yardımcı olacaklardır sana ellerinde bulunmayan ürünleri de nereden temin edebilirsin o konuda da yardımcı olurlar.

PATRON

Administrator
konu başlıklarına dikkat ediniz lütfen kurallara aykırı davranmayalım.