Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen Yardım!!!

maydonose

Kayıtlı Üye
2004 model toledom var. Aracın altı yere çok yakın, benden önceki sahibi helezonları değiştirmiş. Aracın kartel koruması en ufak kasiste devamlı yere sürtüyor..Nasıl bir çözüm öneririsiniz? Kaçlık helezon alayım?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Erdinç kardeş; bir arkadaşa gösterdim 35 yada 40mm dedi.

edit : hocam kafam bulandı kusura bakma 5 lik daha cok alçaltır aracını o yüzden sen orjinalleri taktır.

Evet alçak olması çok canımı sıkıyor, her sürtmede arabadan inip altına bakıyorum...Aha arabayı bu sefer yardık lan diye :)) Saçma durmayacak biçimde nasıl yükseltirim? 50mm işimi görür mü? yoksa amortisör falan komple girişiym mi?

Evet alçak olması çok canımı sıkıyor, her sürtmede arabadan inip altına bakıyorum...Aha arabayı bu sefer yardık lan diye :)) Saçma durmayacak biçimde nasıl yükseltirim? 50mm işimi görür mü? yoksa amortisör falan komple girişiym mi?

50 mm daha da alçaltır.eğer şuanki yaylarınız 35 mm ise orjinal yaylarını takın normal haline dönsün.

Ön takımların sağlığı açısından en iyisi orjinal yaylar bence..

Çok teşekkür ederim.. Yardımcı olan herkezden Allah razı olsun

Geri
Üst Alt